Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

У КННІ ДЮІ МВС України відбулось урочисте свято з нагоди отримання магістрами права омріяних дипломів. По-особливому святково у цей день виглядала когорта випускників і випускниць магістратури інституту, які були вбрані у чорні мантії та конфедератки.

Кожен з них успішно склав комплексний екзамен та захистив кваліфікаційну (магістерську) роботу на «добре» чи «відмінно» і здобув право на присвоєння  освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 081 «Право» та отримав дипломи установленого зразка. 

Диплом «з відзнакою» одержали Карина Кушнарьова та Сергій Барган. Окрім того, Карина Кушнарьова отримала почесну грамоту за вміння застосовувати принципи верховенства права для розв’язання складних задач і проблем.

Проректор інституту – директор Криворізького навчально-наукового інституту Пилип Єпринцев виконав почесну місію – вручив випускникам і випускницям дипломи про повну вищу освіту. Він тепло вітав кожного магістра з отриманням такого важливого документа в їхньому житті.

В свою чергу, випускники і випускниці сердечно подякували керівництву та науково-викладацькому складу інституту за міцні знання, дружелюбне ставлення та підтримку.

Вітаємо випускників-магістрів із врученням дипломів! Обравши для себе навчання у нашому інституті, ви обрали шлях пізнання юридичної науки у стінах славетної історії успіхів, тож нехай ці успіхи супроводжують вас у майбутньому в усіх починаннях та гарних справах на благо розвитку нашої України.