Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Студенти 1-го курсу спеціальності «Правоохоронна діяльність» з метою практичного ознайомлення з заходами і проєктами, що впроваджуються державою та націлені на профілактику та протидію домашньому насильству відвідали «Центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства, або насильства за ознакою статі».  

Як протидіяти проявам домашнього насильства, куди звертатися, як отримати безкоштовну правову допомогу? На всі ці питання відповідала студентам директорка Маріупольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Любов Гальченко.

Робота центра націлена на профілактику, подолання складних життєвих обставин та на мінімізацію їх негативних наслідків. Студенти мали можливість ознайомитися з принципами і схемою роботи центру і заходами взаємодії з іншими органами місцевого самоврядування, соціальними службами, поліцією, тощо. Під час спілкування, директорка зазначила, що за останній рік статистика звернень щодо домашнього насильства суттєво збільшилася, але це пов’язано саме з впровадженням активних заходів націлених на висвітлення, а не прикриття проблеми.

Майбутні правоохоронці мали можливість не лише ознайомитися з роботою центру, а й підняти проблемні питання щодо впровадження та вдосконалення законодавства на протидію домашньому насильству. Було зазначено, що саме ефективна взаємодія з відповідними підрозділами поліції може підвищити результативність діяльності центру і підвищити ефективність боротьби з домашнім насильством в цілому.           

Кафедра державно-правових дисциплін

та публічного управління