Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Нещодавно на базі КННІ ДЮІ МВС України відбувся регіональний етап Академії молодіжної адвокації. Протягом двох днів в оффлайн-режимі учасники програми учасники заходу змогли отримати вже практичні знання і навички щодо аналізу місцевого законодавства щодо молоді та вимушено переміщених осіб, кращих практик інтеграції, а також розробки рекомендацій органам місцевої влади. Освоїти все це студентам допомагали професійні коучі, ментори і представники влади — заступник мера Кривого Рогу Костянтин Бєліков, директор департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Світлана Лавренко, а також активісти ГО «Егіда - Центр».

Академія молодіжної адвокації (або «А_Я ?!») — десятиденний інтенсив для молодих лідерів зі східних регіонів — Донецької, Дніпропетровської, Луганської, Запорізької та Харківської областей, яким небайдужі проблеми внутрішнього переміщення в Україні. Перші шість днів занять проходили в режимі онлайн, під час яких 50 учасників (по десять з кожної області) отримували теоретичні знання: міжнародне право і національне законодавство щодо ВПЛ, захисту населення, яке постраждало від військового конфлікту, принципи адвокації, лобіювання та взаємодії влади, комунікацію і багато іншого.

Програма реалізується в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів в рамках проекту CYLA (Об'єднання шляхом спільних дій молоді), благодійного фонду «Stabilization Support Services» і Держдепартаменту США.

 

 

Відділ комунікації та інформаційного забезпечення