Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Від соціальних мереж – до онлайн-банкінгу: сьогодні Інтернет проник у наше життя і діяльність. Окрім комп’ютерів та ноутбуків, ми підключаємо до Інтернету все – мобільні телефони, планшети, холодильники, телевізори й багато інших портативних пристроїв. Саме тому дуже важливо знати якомога більше про безпеку у Всесвітній мережі.

Тож аби допомогти нашим курсантам і курсанткам першого курсу розібратись в питаннях безпеки в соціальних мережах та етичної моралі в Інтернеті, 30 березня у навчально-виховний комплекс підготовки поліцейських Криворізького навчально-наукового інституту ДЮІ МВС України завітав оперуповноважений Кримінальної поліції Криворізького районного управління поліції ГУНП Дніпропетровської області капітан поліції Максим Уласюк. У ході двосторонньої бесіді курсанти та курсантки спільно з Максимом Олександровичем обговорили вкрай важливі та актуальні питання щодо власної безпеки у всесвітній мережі.

Курсанти проявили неабияку активність та зацікавленість до цієї теми, тому Максим Уласюк поділився власним досвідом, життєвими історіями про реальні ситуації та розказав у яких випадках соціальні мережі грають значну роль при  затриманні правопорушників.

Капітан поліції подякував курсантам за теплий прийом та за можливість розповісти про професію поліцейського більш детально.

 

Факультет №1 КННІ ДЮІ МВС України

спільно з відділом комунікації

та інформаційного забезпечення