Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

У лютому 2021 року вихованцям Донецького юридичного інституту МВС України випала честь долучитися до проєкту «Безпечна міграція, навчання та працевлаштування», який реалізовувався громадською організацією «Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» за підтримки та ініціативи Представництва Міжнародної організації з міграції ООН в Україні (МОМ).

Головною метою проєкту є підготовка та супровід з числа здобувачів та здобувачок вищої освіти закладів вищої освіти Донецької та Луганської областей тренерів з питань безпечного працевлаштування, навчання та подорожей.

У лютому п'ятнадцять здобувачів та здобувачок вищої освіти нашого інституту пройшли дводенний тренінг, де їх навчили питань безпечного працевлаштування, навчання та подорожей. За результатами якого вони повинні були організувати роботу у нашому закладі освіти із залучення інших осіб до проходження онлайн-квесту, розробленого Міжнародною організацією з міграції.

Наші молоді тренери дуже добре попрацювали із здобувачами та здобувачками вищої освіти та долучили 728 осіб до проходження онлайн-квесту з питань безпечного працевлаштування, навчання та подорожей, які отримали відповідні сертифікати.

15 березня відбувся фінальний форум для тренерів, де було підведено підсумки підготовки 6 груп тренерів з числа студентської молоді з обраних закладів вищої освіти Донецької та Луганської областей, які розказали про свої успіхи щодо реалізації зазначеного проєкту.

В кінці заходу організатори оголосили переможця проєкту – Донецький юридичний інститут!

Ми дякуємо нашим хлопцям та дівчатам, які виступили тренерами від нашого закладу освіти, а саме: Притулі Андрію, Соловйовій Юлії, Панковій Дар’ї, Москаленку Михайлу, Антюшиній Надії, Волобуєву Микиті, Біднику Максиму, Татарінцеву Михайлу, Стегнію Максиму, Селіну Олексію, Шурді Вікторії, Тимофеєвій Вікторії, Коваленко Марині, Симоненко Дар’ї Махаркіну Максиму, і гідно представили наш заклад вищої освіти!

Кафедра адміністративно-правових дисциплін