Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

За ініціативою та запрошенням т.в.о. завідувача кафедри кримінального процесу та криміналістики факультету № 1 Андрія Крушеницького на практичне заняття з курсантами та курсантками 306 навального взводу з навчальної дисципліни «Кримінальний процес» завітав адвокат адвокатського бюро «МИРОНЕНКО ТА ПАРТНЕРИ» - Олександр Мироненко.

Так, під час заняття за темою № 11 «Судове провадження у першій інстанції», Олександр Мироненко, спираючись на власний багаторічний досвід роботи в адвокатурі та органах прокуратури (в.т.ч Генеральній прокуратурі України), розповів курсантам та курсанткам про особливості здійснення державного обвинувачення та захисту у кримінальному провадженні під час судового розгляду, навів власні практичні приклади з судової практики та закцентував увагу на тактичні прийоми здійснення захисту у суді. З курсантами та курсантками також були обговорені питання щодо загального порядку та етапів судового розгляду, особливостях дослідження доказів під час судового розгляду, тактики проведення допиту обвинуваченого тощо.

Наприкінці бінарного заняття курсанти та курсантки подякували Олександру Мироненко та Андрію Крушеницькому за цікаве навчальне заняття.