Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

З метою популяризації членства України в НАТО, професорсько-викладацьким та особовим складом Донецького юридичного інституту регулярно проводиться робота щодо роз’яснення переваг вступу до  Північноатлантичного альянсу.

НАТО – це військово-політичний союз, метою якого є забезпечення свободи та безпеки країн-членів. Альянс дотримується принципів демократії, верховенства права та мирного розв’язування суперечок. Співробітництво України з НАТО має вагоме значення для забезпечення миру не тільки на євроатлантичному просторі, а й також для нашої країни в умовах військового конфлікту на Сході України.

Отже, з метою підвищення рівня обізнаності про переваги вступу до НАТО, були продемонстровані роз’яснювальні презентації, проведені дискусії та просвітницькі заходи здобувачам вищої освіти. Також, до проведення роботи долучилися курсанти, студенти та слухачі Донецького юридичного інституту МВС України.

В рамках роботи англомовного клубу «English in Law» була проведена тематична лекція з особовим складом щодо питань співпраці України з НАТО. Необхідно зазначити, що усі заходи висвітлюються на сайті ДЮІ , тож курсанти, студенти, батьки та особовий склад має доступ до їх перегляду. Загальна аудиторія може сягати до 3 тисяч осіб. До уваги читачів сайту, інститут розробив рубрику «НАТО-Україна» (за посиланням https://www.dli.donetsk.ua/about-nato ) для детального ознайомлення з принципами роботи Альянсу.