Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

12 березня 2021 року, відзначав би ювілей, своє 50-річчя наш колега академік АПН, доктор юридичних наук, доцент Юрій Делія.

Весь його трудовий шлях увінчаний великими здобутками на науковій та освітній ниві, що підтверджується численними заохоченнями, як від керівництва інституту, так і численними відзнаками державних установ, у тому числі й Міністерства внутрішніх справ України.

Він вміло поєднував наукову, громадську та активну спортивну діяльність, високо оцінювався, був визнаним науковою спільнотою України, автор понад 150 наукових праць. Юрій Володимирович був справжнім взірцем та наставником для науковців, студентів та курсантів.

Він самовіддано працював разом із нами – життєрадісний, привітний, з таким чудовим іскрометним почуттям гумору. Життєлюб та незмінний оптиміст, Людина веселої і щедрої вдачі, він вмів зробити справжнє свято для своїх друзів, підтримати, допомогти, розділити горе і радість.

 

В честь вшанування його пам’яті комісією Академії були присудженні іменні премії Академіка Юрія Делії «За наполегливість у здійсненні наукових досліджень».

 

Академік Юрій Делія залишатиметься з нами назавжди енергійним, відкритим, доброзичливим, з незмінною привітною посмішкою на обличчі

 

Колектив Донецького юридичного інституту МВС України