Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

 У Донецькому юридичному інституті активно функціонує Наукове товариство, члени якого беруть участь у різноманітних заходах.

Голова товариства Ольга Ковальова разом із заступницею голови майором поліції  Тетяною Яковлевою взяли участь у засіданні Офісу регіональний зустрічей. На заході були присутні представники Рівненської, Закарпатської, Тернопільської, Хмельницької, Львівської, Івано-Франківської, Волинської, Луганської та Донецької областей. Обговорили чимало важливих питань: підсумки за результатами проведення Регіональних зустрічей у період з 16 до 19 лютого 2021 року, підготовку до проведення онлайн Регіональних зустрічей у Донецькій, Луганській областях, підготовку до Регіональних зустрічей, які відбудуться у березні-квітні 2021 року.  Засідання в форматі «Офісу підтримки регіональних зустрічей» є унікальною можливістю здійснювати комунікацію з представниками Рад молодих учених регіонів.

Крім того, старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності Криворізького навчально-наукового інституту Донецького юридичного інституту МВС України кандидат технічних наук Юлія Атаманенко та ад’юнкт Донецького юридичного інституту МВС України Мирослав Потоцький взяли участь у засіданні Ради молодих вчених Дніпропетровської області, яке відбулося на базі Науково-дослідного гірничорудного інституту Криворізького національного університету. Захід мав за мету консолідувати науково-освітню спільноту серед молодих вчених та активізувати науковий потенціал у підтримці висококваліфікованих кадрів Криворіжжя. Під час засідання Ради було продемонстровано презентації діяльності Рад молодих вчених Дніпропетровської області та Криворіжжя, а також обговорено напрями співпраці та створення спільних проектів.

Запрошуємо молодих учених долучатися до наукової діяльності нашого товариства!

 

Наукове товариство