Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

В житті кожної людини час від часу виникають такі ситуації, коли невідкладно треба отримати юридичну консультацію з різних питань: як правильно скласти заяву, скаргу, процесуальні та інші документи правового характеру; як захистити свої інтереси в судах, інших державних органах, перед іншими особами; як захиститись від обвинувачення та інше.

Для того, щоб кожна людина мала можливість отримати юридичну консультацію і захистити свої права, на базі ДЮІ функціонують дві юридичні клініки — «Захисник» і «Правовий захист». У березні 2020 року Юридична клініка «Правовий захист» стала членом Асоціації юридичних клінік України, що надає можливості для покращення якості юридичної освіти.

Так 9 березня на базі нашого закладу освіти відбувся форуму про співпрацю юридичних клінік з громадськими організаціями «Правова допомога: місія, функції, цінності». Організатором виступив факультет №3. Криворізький навчально-науковий інститут перебував на онлайн-зв’язку.

Мета форуму полягала в обговоренні особливостей надання правової допомоги різним верствам населення, відкриття майданчиків для надання юридичної та психологічної підтримки та укладенні Меморандумів про співпрацю.

На захід були запрошені гості та вже тепер постійні партнери нашого інститут керуючий Донецькою єпархією Митрополит Донецький і Маріупольський Сергій, голова ГО «Довіра» Анжела Тимченко, голова ГО Маріупольська асоціація жінок «Берегиня» Марина Пугачова, голова ГО «Центр корекції та розвитку ABA-KIDS» Дмитро Засипка, голова ГО «Юридична сотня» Марина Чуйко.

«Співпраця з громадськими організаціями дуже важлива для нас. Адже практична складова має позитивний вплив на досвід майбутніх адвокатів та юристів – наших студентів, а також це важливо й для викладачів інституту» - зауважила завідувачка кафедри господарсько-правових дисциплін та економічної безпеки, доктор юридичних наук, професор Людмила Ніколенко.

 «Для нас дуже приємно, що нашу ініціативу підтримали громадські організації та Донецька єпархія УПЦ. Ми об’єднуємо наші зусилля та впроваджуємо соціальний проект спрямований на юридичну та психологічну підтримку різних верств населення». – відмітив ректор Сергій Вітвіцький.