Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

В рамках стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонд Віктора Пінчука здійснює пошук, добір та підтримку обдарованих і цілеспрямованих студентів і студенток провідних закладів вищої освіти України. Добір стипендіатів і стипендіаток програми відбувається за результатами щорічного відкритого загальноукраїнського конкурсу.

«Завтра.UA» надає можливості обдарованим хлопцям і дівчатам для індивідуального розвитку, налагодження нових зв’язків, обміну досвідом та створення власних проєктів й ініціатив. Стипендіати та стипендіатки протягом року отримують щомісячну стипендію розміром 2240 гривень, беруть участь у зустрічах Ялтинської європейської стратегії (YES), публічних лекціях з провідними представниками та представницями бізнесу, політики та культури, долучаються до проектів Фонду Віктора Пінчука та PinchukArtCentre.

За результатами першого туру конкурсу-2020/2021 до другого туру потрапила студентка третього курсу спеціальності «Право» Яна Ковальова. На наступних етапах конкурсу незалежні фахові експерти оцінять наукові роботи студентів, після чого учасники зустрінуться онлайн, щоб під час роботи в команді продемонструвати особистісні компетенції.

Щиро бажаємо Яні натхнення та успіхів!

Кафедра цивільного,трудового права та

права соціального забезпечення

Факультет №3