Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Завідувач кафедри цивільного та господарського права, кандидат юридичних наук, доцент  Віталій Кадала, кандидат економічних наук, доцент кафедри ЦГП Олена Гузенко та бібліотекар загальної бібліотеки Криворізького навчально-наукового інституту ДЮІ МВС України Євгенія Лімонова провели профорієнтаційну акцію на тему «Пізнавай, обирай та перемагай». Учасниками профорієнтаційної акції стали слухачі підготовчих курсів, які проводяться на базі інституту.

Мета профорієнтаційного заходу — більш детальне ознайомлення слухачів підготовчих курсів з пакетом освітніх послуг, які надає професорсько-викладацький склад  Криворізького навчально-наукового інституту ДЮІ МВС України  та надання інформації  про можливості використання бібліотечного фонду, котрий має доволі значний навчальний та  науково-пізнавальний ресурс.

У своєму зверненні до слухачів  Віталій Кадала подякував за вдалий вибір ними закладу вищої освіти, який надає професійні послуги в підвищенні їх рівня знань для вступу до інституту за обраним фахом, звернув увагу на рольовий аспект виду освітніх послуг, які здатен надати професорсько-викладацький склад Криворізького навчально-наукового інституту ДЮІ МВС України в сучасному суспільстві, обґрунтував доцільність вибору навчання в інституті. В свою чергу, Олена Гузенко свою розповідь присвятила характеристиці  спеціальностей,  які можна отримати в інституті, звернула увагу на спеціалізації та перспективи їх адаптації в майбутньому.

Цікавим та змістовним був виступ бібліотекаря загальної бібліотеки Криворізького навчально-наукового інституту ДЮІ МВС України Євгенії Лімонової, котра надала інформацію про існуючу навчальну літературу, яка знаходиться в бібліотечному фонді та може стати в нагоді слухачам при підготовці до предметів, які вони обрали. Крім того розкрила порядок оформлення формулярів у разі бажання слухачів стати читачем бібліотеки та правила користування бібліотечним фондом.

Наступним етапом профорієнтаційної акції «Пізнавай, обирай та перемагай» стало проведення анкетування слухачів з метою встановлення напрямку їх вибору навчання в інституті та  поповнення інформаційної бази кафедри для проведення профорієнтаційних заходів з майбутніми абітурієнтами.

Профорієнтаційний захід відбувся в дружній, толерантній та креативній атмосфері, спілкування залишило приємні враження. Слухачі мали змогу задати питання, поділитися першими враженнями від навчання на підготовчих курсах інституту та висловити власні думки щодо вибору майбутньої професії. Завідувач кафедри ГПД Віталій Кадала подякував усім учасникам профорієнтаційної акції та запросив слухачів до плідної роботи в питаннях інформованості друзів, близьких та рідних про доцільність вибору навчання в Криворізькому навчально-науковому інституті ДЮІ МВС України. В цілому учасниками профорієнтаційної акції стало 13 осіб.

На згадку про проведення профорієнтаційної акції тему «Пізнавай, обирай та перемагай» було зроблено ряд фото.

 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06

Кафедра цивільного та господарського права