Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Напередодні 59 річниці з дня заснування Донецького юридичного інституту МВС України на адресу нашого навчального закладу традиційно надійшла велика кількість вітань та було написано чимало публікацій, присвячених цій визначній події.

«Донецький юридичний інститут МВС України, який є тимчасово переміщеним навчальним закладом, шістдесятий рік поспіль забезпечує освітню та наукову діяльність у сфері підготовки професійних правоохоронців та юристів нашої держави», — з таких рядків починається одна із  статей, надрукована у всеукраїнській газеті «Голос України» та опублікована на офіційному порталі видання.

Автор матеріалу Владислав Леошко зауважив, що цього року Донецький юридичний інститут МВС України відзначив 59-річчя від свого заснування. Як зазначає ректор ДЮІ МВС України полковник поліції, доктор юридичних наук Сергій Вітвіцький, Донецький юридичний інститут МВС України вступає в ювілейний 60-й рік як визнаний центр високоякісної освіти, в якому триває безперервний розвиток, впроваджуються новітні технології підготовки правоохоронців та юристів, здійснюється міжнародне співробітництво, відбувається активне наукове, спортивне та культурне життя.

Журналіст підкреслив, що в інституті готують на денній та заочній формах навчання за спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність», «Публічне управління та адміністрування» та «Економіка» освітніх рівнів «бакалавр», «магістр». Набута здобувачами освіта відкриває широкі перспективи для кар’єрного зростання в підрозділах кримінальної поліції, досудового розслідування, превентивної діяльності та у цивільних установах, де необхідні фахівці за вказаними напрямами.

Окрім цього, акценти у статті було зроблено на головних подіях сьогодення та інформації для абітурієнтів. Не залишився без уваги і такий важливий напрям діяльності вишу, як робота в умовах запобігання поширенню COVID-19. Наприкінці публікації автор відмітив, що активна соціальна позиція є визначальною в колективі Донецького юридичного інституту МВС України.

Прочитати повну версію статті можна на офіційному сайті газети Верховної Ради України «Голос України» за посиланням:

  • 01
  • 02
  • 01
  • 02

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків