Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

24-25 квітня 2020 року відбулася Міжнародна науково-практична он-лайн-конференція «Актуальні питання адміністративного, морського і космічного права в контексті протидії коронавирусной хвороби (COVID-19)». У числі співорганізаторів конференції виступили: Науковий інститут публічного права (Київ, Україна); Школа гуманітарних наук і права, Університет нафтохімічних технологій провінції Гуандун (Маомін, Китай); Одеський державний університет внутрішніх справ Міністерства внутрішніх справ України (Одеса, Україна); Університет КазГЮА ім. М.С. Нарікбаева (Нурсултан, Казахстан) та ряд наукових інституцій ЄС.

Метою конференції було виявлення та узагальнення філософських, теоретичних і науково-практичних правових аспектів збереження людства в контексті глобальної пандемії на планеті Земля, епідеміологічної та екологічної безпеки космічної діяльності; узагальнення факторів державного управління в сфері протидії поширенню коронавирусной хвороби (COVID-19); виділення адміністративно-правових режимів та заходів протидії COVID-19, а також виявлення та вплив цих заходів на обмеження (порушення) прав і свобод громадян.

До участі в конференції були запрошені філософи, юристи, представники правоохоронних органів, співробітники університетів, які досліджують і викладають теорію держави і права, адміністративне, морське і космічне право, посадові особи державного управління, судді, медичний персонал та інші особи, які беруть участь у протидії COVID -19. Робочими мовами конференції були: англійська, українська, китайська, російська (з перекладом всіх тез англійською мовою).

На конференції виступив доцент кафедри загально-правових дисциплін Юрій Делія – «Інформаційна складова актів органів публічної адміністрації в сфері запобігання та протидії коронавірусу СОVID-19».

Конференція стала одним з перших в світі дослідів комплексного науково-практичного осмислення філософських, політичних і юридичних аспектів глобальної пандемії COVID-19.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 01
  • 02
  • 03

Кафедра загально-правових дисциплін