Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Розповідь Юлії виявилась, що не дивно, не багатослівною і трохи стриманою, хоча з початку її навчання в Донецькому юридичному інституті МВС України, фактично пройшло три роки і за цей час в її житті сталося не мало цікавих змін та яскравих подій, а саме становлення як особистості, від курсанта до капрала патрульної поліції.

Як розповіла Юлія, вона навчалася в школі, а саме в Криворізькому обласному ліцеї - інтернаті для сільської молоді, ще в 2016 році їй стало відомо, що в її рідне місто Кривий Ріг з окупованого в 2014 році Донецька вийшли два вищі навчальні заклади, одним з яких і був Донецький юридичний інститут МВС України. Разом з однокласниками побувавши в ДЮІ на Дні відкритих дверей і на мить занурившись в різноманітне і багатостороннє життя цього навчального закладу вона впевнено вирішила для себе стати спочатку курсантом, а після закінчення навчання, здійснити свою мрію та стати співробітником Національної поліції. Спочатку вибір дочки здивував її батьків, але на сімейній раді доводи Юлії про проведені реформи в поліції, а також її прагнення змінити країну на краще, переконали її батьків в правильності вибору доньки, і вони погодилися, підтримавши Юлію в її бажанні стати поліцейським. Вступивши до інституту, і старанно навчаючись в якості курсанта, і маючи за рейтингом успішності відмінний бал за спеціальністю «правоохоронна діяльність», Юлія одна з перших на пропозицію керівництва інституту продовжити навчання за програмою 2 + 1 дала свою згоду, тому зі слів Юлії, надавати допомогу громадянам це прямий обов'язок справжнього поліцейського і безумовно неповторний досвід роботи в патрульній поліції.

Спілкуючись з Юлією і згадуючи її як курсанта, стало очевидним, що служба в патрульній поліції зробила її більш розважливою та впевненою в собі. Юлія неохоче ділилася і не стала в подробицях розповідати про затримання і нічні переслідування правопорушників посилаючись на те, що це її повсякденна робота і нічого в цьому героїчного немає, проте не дивлячись на свій юний вік і природну скромність, ця дівчина зарекомендувала себе як добросовісний, порядний і чесний співробітник, який в будь-який момент зможе прийти на допомогу громадянам і завжди готова надати практичну допомогу своїм колегам, колишнім курсантам, а тепер завдяки програмі «2+1» поліцейським: Андрію Гудиму, Антону Ломакіну, Данилу Таганову, Олені Кузнєцовій, Марині Петрачек і звичайно ж кращій подрузі Валентині Уманець. За словами хлопців, у керівництва полку патрульної поліції в м Кривий Ріг, капрал поліції Юля Коробей знаходиться на гарному рахунку і напередодні Новорічних свят, керівництво полку довірило їй, як одному з небагатьох новоприбулих в службу поліцейських, поділитися досвідом і надати практичну допомогу щодо посилення несення служби та охорони публічної безпеки та порядку в місті Ізмаїл, Одеської області, де зовсім нещодавно була створена патрульна поліція.

На поставлене запитання чи зробила служба в поліції її більш грубою і менш жіночною, Юлія посміхнулася своєю прекрасною посмішкою, що само по собі стало відповіддю на це непросте питання, про місце і роль жінки в сучасних реаліях патрульної поліції.

На завершення, слід зазначити, що служба у поліції це вибір кожного, але якщо вже обрав для себе цей тернистий шлях, то треба стояти на своєму до кінця і самовіддано захищати громадян своєї держави та професійно виконувати свої службові обов’язки.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04

Відділ комунікації курсантського самоврядування факультету 1