Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Цього разу героєм нашої постійної рубрики "2+1" став колишній курсант Олексій Гришко. Читайте його розповідь про життя та службову діяльність.

"Мене звуть Олексій, мені 19 років. Народився я та виріс у селищі Сартана поблизу Маріуполя. Навчався у звичайній місцевій школі. З самого дитинства мріяв стати поліцейським, як мій батько. І коли прийшов час закінчувати школу, то я успішно здав ЗНО, і подав документи у Донецькій юридичний інститут МВС України. Після успішно пройденого конкурсу, 16 серпня 2017 року я був зарахований до лав курсантів. Під час навчання зіткнувся з деякими труднощами, а саме: важкий казармений режим, сувора дисципліна, брак часу на підготовку. Але, подолавши всі труднощі, я продовжив далі навчання, так як головна мета була - це закінчити навчання і працювати на тій роботі, яка мені до душі. Після закінчення другого курсу, я отримав можливість, завдяки програмі "2+1", працювати в Управлінні патрульної поліції, для отримання додаткового досвіду роботи і практики.     

        Так, з серпня 2019 року я працюю в патрульній поліції міста Маріуполь, допомагаю людям, обслуговую виклики, які приходять на гарячу лінію «102», стежу за порядком на дорозі і дотримання водіями Правил дорожнього руху. Так само, за гарячими слідами затримую злочинців, як мій батько. Ні краплі не шкодую про свій вибір "2+1". Всі труднощі на роботі долаю з легкістю."

  • 01
  • 02
  • 03
  • 01
  • 02
  • 03

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків
сумісно з деканатом факультету №2