Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Виступи у засобах масової інформації з актуальних питань правового забезпечення різних аспектів функціонування держави, місцевих територіальних громад та життя людей є вдалим елементом профорієнтаційної роботи. Співробітники Донецького юридичного інституту заслужено користуються повагою громадськості на теренах України і тому їх доволі часто запрошують виступити експертами за різними напрямами.

Протягом березня 2020 року представники кафедри господарсько-правових дисциплін були запрошені для надання власних коментарів. Завідувач кафедри господарсько-правових дисциплін Віталій Кадала надав коментарі місцевому телеканалу міста Кривий Ріг «Рудана» щодо особливостей призовної кампанії. Професор кафедри господарсько-правових дисциплін Богдан Деревянко взяв участь у прямому ефірі у передачі Полтавського обласного телеканалу «Центральний». Передачу «Про нагальне» було присвячено обговоренню теми «Карантин з метою запобігання поширенню коронавірусу на Полтавщині».

В ході передачі було обговорено медичні, економічні та юридичні наслідки пандемії коронавірусу для світу, України та Полтавської області. Крім співробітника нашого інституту у передачі взяли участь Тетяна Коваль – доктор медичних наук, завідувачка кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією Української медичної стоматологічної академії та Олексій Іщенко – директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА, а також Олексій Станчевський – політичний експерт із Києва.

Було обговорено питання профілактики та боротьби із пандемією, поведінки та відповідальності кожного громадянина, можливості запровадження надзвичайного стану у державі. Співробітник інституту розказав про переїзд інституту до Кривого Рогу та Маріуполя, роз’яснив новації, запроваджені Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 17 березня 2020 року, пояснив яким чином може бути запроваджено режим надзвичайного стану та можливі наслідки від такого запровадження для держави та громадян.

В підсумку було зроблено висновок, що відповідальність кожного, сумлінне дотримання правил, ведення здорового способу життя, згуртованість та завзяття стануть запорукою перемоги над хворобою.

Ознайомитися з ефірами можна за наступними посиланнями:1, 2.

Кафедра господарсько-правових дисциплін бажає всім міцного здоров’я та успішного виконання поставлених завдань!

  • 01
  • 02
  • 03
  • 01
  • 02
  • 03

Кафедра господарсько-правових дисциплін факультету №3