Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

24 травня у Палаці культури «Молодіжний» відбувся черговий етап міжвузівських змагань під назвою «Students’ talent», мета якого була виявити найкреативніших та творчих представників серед закладів вищої освіти. Завдання полягало у тому, аби представити максимальну кількість номінацій, а саме; «Сольна пісня», «Колективна пісня», «Сольний танець», «Колективний танець», «Гра на музичних інструментах», «Колективна гра», «Театральна постановка» та «Чтець».

Слід зазначити, що у цьому етапі змагань представники факультету №2 блискуче представили інститут, адже вибороли пермогу у рекордних чотирьох номінаціях, а саме «Сольна пісня» у виконанні Ангеліни Ткач, «Колективна пісня», представлена дуетом Крістіни Кас`янової та Владислава Малая, «Колективна гра», а саме феєричний виступ ансамблю барабанщиць, і, нарешті, четверта перемога – театральна постановка під назвою «Вечора на хуторі поблизу Маріуполя», яка зірвала оплески залу. Друге місце у своїй номінації посів Андрій Кириленко з віршем «Вересень 14-го», а призові треті місця посіли Анна Алексєєва з сольним танцем, Олександр Буряк у номінації «Гра на музичних інструментах», і курсанти-хлопці, які боролися за перемогу у номінації «Колективний танець».

Таким чином, залишивши позаду Маріупольський державний університет, Приазовський державний технічний університет та Донецький державний університет управління, Донецький юридичний інститут впевнено лідирує.

Саме з цього приводу гостями студії Маріупольського телебачення стали голова курсантсько-студентського самоврядування Анатолій Дзедзицький, керівник культурно-масового відділу Ангеліна Ткач, керівник відділу комунікацій Олександра Колєсова та активістка самоврядування Юлія Галкіна.

У ході прямого ефіру Анатолій Дзедзицький розповів ведучим та глядачам про те, ким абітурієнт може стати, вступивши до лав інституту, про тісну та плідну співпрацю з Головним управлінням Національної полції в Донецькій області, Маріупольською міською радою, Управлінням патрульної поліції. Також Анатолій розповів про проект «Три кроки до успіху», який полягає у тому, що 1-й крок – це стати учасником «Ліги майбутніх поліцейських», 2-й крок – вступити до Донецького юридичного інституту. А 3-й – стати гідним офіцером Національної поліції України.

У свою чергу, Ангеліна Ткач розповіла про те, як проходив сам процес підготовки до змагань. Курсант зазначила, що на відміну від представників інших ЗВО, курсанти не мали стільки часу на підготовку номерів, костюмів та декорацій, а тому весь цей процес зайняв лише три тижні.

Олександра Колєсова та Юлія Галкіна розповіли глядачам та ведучим про найяскравіші переможні номери – театральну постановку та ансамбль барабанщиць. Окрім того, курсантки зазначили і те, що самоврядування активно представляє інститут як на міських заходах, так і на обласних і всеукраїнських. Це і конференції, і легкоатлетичні та спортивні естафети, і змагання до Дня Європи у м.Бахмут, а також участь ансамблю барабанщиць ГУНП в Донецькій області в урочистотях у м.Чернігів.

У студїї «Ранок Маріуполя» активні талановиті представники Донецького юридичного інституту МВС України.

Куратор студентсько-курсантського самоврядування Маріупольського факультету ДЮІ МВС України охоче розповіли про процес навчання та дозвілля. Їх розповідь про те, як повністю присвячують себе навчанню, та все одно знаходять час на розвиток і власні захоплення. Розповідь тих, хто посідає перші місця у міських та всеукраїнських конкурсах!

Ведучі ранкового шоу були приємно здивовані тим, що кожен з учасників самоврядування захоплений ідеєю розвиватися та перемагати, а керівництво усіляко сприяє цьому бажанню.

Сподіваємось, це не остання перемога Донецького юридичного інституту і не остання зустріч в студії Маріупольського телебачення.

 

Відео можна переглянути за посиланням:

 

Факультет № 2