Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Як сьогодні працюється жінкам у поліції?  8 березня на прес-конференції та у прямому ефірі розповіла екс - оперуповноважений відділу карного розшуку, начальник відділу режимно-секретного та документального забезпечення ДЮІ МВС України майор поліції Вікторія Котова.

 Сучасні жінки активні та впевнені в собі. Бути жінкою в погонах - краса. Сьогодні в Національній поліції України несуть службу дуже багато представниць прекрасної статі. Кожен п'ятий співробітник МВС - жінка. Сьогодні жінка – не тільки любляча мати, добра господиня, турботлива дружина, але й справжній професіонал своєї справи. Сьогодні жінки – правоохоронці працюють на багатьох посадах і жалітися не звикли. А навпаки, виконують поставлені завдання, не рахуючись з особистим часом та втомленістю.

Жінки мають ряд особливих якостей. Вони, як правило, дуже відповідальні і дисципліновані, працьовиті і старанні, що допомагає їм швидко просунутися кар'єрними сходами. Присвячуючи себе в чоловічу професію, представниці слабкої статі в лавах правоохоронців працюють нарівні з чоловіками: нічні чергування з виїздами на місце злочину, затримання злочинців, допити. Але поза службою - вони милі й чарівні жінки.

«Варто пам’ятати, що Міжнародний жіночій день – це день солідарності жінок у боротьбі за рівні права – на освіту, роботу та право обирати і займатися саме тією діяльністю, до якою лежить душа. Так моя мрія розпочалася ще з дитинства, читаючи книгу пригод Васі Куролесова, як хлопчик допоміг міліціонерові розкрити шахрайство. Після цього я мріяла – та моя мрія здійснилася, стала курсантом Донецького юридичного інституту МВС України. Одна жіночка у колективі, і саме факт того, що я жінка відчувала підтримку від чоловіків. Щодня чоловіки йдуть пліч-о-пліч з нами, допомагають та підтримують».

Йдіть за своєю мрією, обирайте якісне навчання та гідну професію!

Бажаю Вам натхнення та нових перемог!

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків

ДЮІ МВС України