Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Лише за короткий час Донецький юридичний інститут МВС України  долає труднощі та розвивається. Незважаючи на складнощі Донецький юридичний інститут МВС України зберіг своє добре ім’я і традиції, прожив період оптимізації і зараз активно розвиватися у всіх напрямках своєї діяльності, відновлюючись і розширюючись вже на теренах Криворіжжя та Маріуполя.  Було важко, однак наполеглива об’єднання праця зробила значний вклад у розвиток інституту.

У 10 ЗМІ опубліковані статті, які написали курсанти про студентське та курсантське  життя і навчання у стінах вишу. Незабутні враження курсантів та студентів, про історію навчального закладу, про особливості цінності курсантського життя, здобутки та роздуми щодо майбутньої професії від тепер живуть у думках мешканців Донецької, Миколаївської, Херсонської, Полтавської та Дніпропетровської областях.

З творчим потенціалом, бажанням з гідністю навчатися та здобувати професійну діяльність поліцейських пишуть курсанти Кукурузняк Л.О., Шпак Тарас, студенка 2 курсу Товкач Катерина.

У місцевій газеті «Каховська зоря», Херсонської області про виховання духовності та культури курсантів та студентів розширюються серед мешканців. Адже, Донецький юридичний інститут — перлина сучасної української освіти, заклад, який може похизуватися своїм минулим та своїм майбутнім, своїми досягненнями та  випускниками. Інститут, в якому професіонали готують майбутніх професіоналів своєї справи, які складатимуть золотий фонд української нації. Саме ці слова прописані Тарасом Шпаком у статті «Живи та слався…Навчаємось, щоб захищати!».

Донецький юридичний інститут завжди заохочує талановитих і освічених людей, тому не дивно, що курсанти і студенти беруть активну участь в житті інституту. Курсанти, які ще вчора були дітьми, вже сьогодні - відповідальні, небайдужі чоловіки і жінки, які хочуть зробити свій позитивний внесок у суспільство.

Патріотичне виховання, ось, що головне та важливе для громадян і особливо майбутніх  захисників правопорядку в країні. Донецький юридичний інститут  - виш переселенець надає усе не обхідне для отримання якісних знань, розвитку світогляду і активного життя курсантів та студентів.

Група комунікації ДЮІ МВС Украини