Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

19 червня 2018 року за дорученням ректора Донецького юридичного інституту Бесчастного В.М. проректор інституту Нестеров Д.І., декан факультету № 2 Орлов В.А. та курсанти 1 курсу факультету № 2 були присутні на прес-бранчі телеканалу «Донбас» і ТРКК «Сігма», який проходив в приміщенні «Українського дому» в м. Маріуполі. На цьому заході два телеканали – «Сігма» та «Донбас» - офіційно презентували нову концепцію мовлення, та вирішили поділитися своїми здобутками. Атмосфера була дуже теплою, присутні знайомилися, спілкувалися, так би мовити, без краваток. 

Під час проведення заходу керівництво інституту засвідчили свою повагу  та подякували колективу телеканалу «Донбас» та телеканалу «Сігма» за надану підтримку у питаннях висвітлення діяльності вишу-переселенця на території Донеччини, зазначили, що сподіваються на подальшу плідну співпрацю.

Курсанти особисто поспілкувалися з директор ТОВ «ТРКК «Сигма» та департаменту «Телеканал «Донбас» Шкурупієм Вадимом Володимировичем, відмітили, що працівники і курсанти навчального закладу високо цінують його особисте відношення й підтримку та вручили йому подяку від ректора інституту. 

  • 01
  • 02
  • 01
  • 02

Факультет № 2