Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Від початку конфлікту на cході України половина жителів Донбасу стали біженцями чи внутрішніми переселенцями. Понад 1 мільйон жителів Донецької і Луганської областей, а також Криму стали переселенцями всередині країни, та вже на території України зіткнулися з рядом проблем, які і нині повною мірою не врегульовані. 

На жаль, не лише у жителів виникали проблеми з переміщенням, а й у вишів, які вимушені були покинути непідконтрольну територію. Серед таких навчальних закладів і Донецький юридичний інститут МВС України, який, відповідно до наказу Міністерства внутрішніх справ  України № 1010 від 30.09.2014 року було передислоковано до м. Кривий Ріг, де виш-переселенець і до нині забезпечує освітню та наукову діяльність. Та незважаючи на труднощі, які виникали в нових умовах, навчальному закладу вдалося не лише зберегти своє добре ім’я, а й примножити здобутки на Криворіжжі.

Про долю людей, які не зі своєї волі покинули власні домівки і почали все з чистого аркуша, а також про адаптацію Донецького юридичного інституту МВС України до нових умов в ефірі ТРК «Рудана» в проекті «De jure/de facto» розповів перший проректор інституту, капітан поліції Назимко Єгор Сергійович.

Пропонуємо до Вашої уваги повний огляд передачі «De jure/de facto».

 

Група комунікації ДЮІ