Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

За роки діяльності на теренах освіти і науки у місті Кривому Розі між Донецьким юридичним інститутом і представниками засобів масової інформації міста склалися добрі партнерські стосунки. Медіа-партнери неодноразово висвітлювали події та заходи нашого навчального закладу. Крім того, професорсько-викладацький склад інституту завжди беруть активну участь у прямих ефірах телеканалів. Також про наших фахівців не забуває і місцеве радіо.

Так, 14 червня, перший проректор інституту, доктор юридичних наук, капітан поліції Назимко Єгор Сергійович на НСТУ радіо Криворіжжя у прямому ефірі в режимі інтерв’ю порушили важливі питання діяльності Донецького юридичного інституту МВС України, який забезпечує освітню та наукову діяльність у місті Кривому Розі Дніпропетровської області та місті Маріуполі Донецької області. Крім того, в ході інтерв’ю обговорювались особливості підготовки поліцейських у виші та акцентувалась увага на питаннях вступної компанії. Також мова йшла про перспективи розвитку навчального закладу у місті Кривому Розі.

Під час інтерв’ю до студії надходили питання від слухачів, які стосувались умов вступу до Донецького юридичного інституту, на які Єгор Сергійович надав повну відповідь.

Колектив вишу-переселенця глибоко цінує дружні стосунки з медіа-партнерами та сподіваємось надалі розвивати подальшу плідну співпрацю.

 

Група комунікації ДЮІ