Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Вступна кампанія сягнула свого екватору. Проте багато хто із вступників і досі ще вагається, до якого саме ВНЗ подати свої документи. Звичайно, серед такої низки вишів, що діють на території України, обрати навчальний заклад, у стінах якого опановуватимеш майбутню професію, напрочуд складно.

Донецький юридичний інститут МВС України вдало закріпив свої позиції як виш-переселенець на Дніпропетровщині та цьогоріч відновлює освітньо-наукову діяльність у м. Маріуполі на рідній Донбаській землі. Будучи провідним відомчим вишем, навчальний заклад з урахуванням багаторічного досвіду та впровадженню інноваційних форм та методів здійснює підготовку висококваліфікованих захисників права і законності, які ставши випускниками забезпечують верховенства права в Україні – представниці найдемократичніших країн європейської та світової спільноти.

Пропонуємо до Вашої уваги прес-огляд вступної кампанії в ДЮІ. Сподіваємося, що він неодмінно допоможе Вам зробити єдиний правильний вибір – поповнити лави студентів провідного вишу системи МВС, адже обирати найкраще – це гарна звичка!

Інформаційний портал «Первый Криворожский»

ЗМІ про вступ до ДЮІ 1

 

Інформаційний портал «Первый Криворожский»

ЗМІ про вступ до ДЮІ 2

 

Маріупольське телебачення «МТВ»

ЗМІ про вступ до ДЮІ 3

 

ТРК «Рудана»

ЗМІ про вступ до ДЮІ 4

 

Рекламно-інформаційна газета "Бизнес партнёр КР"

ЗМІ про вступ до ДЮІ 5

 

Група зв’язків з громадськістю ДЮІ