Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Запитавши у пересічного перехожого «З чим у Вас асоціюється липень?» кожен з них відповість «Спека, сонце, середина літа…», та якщо задати це запитання абітурієнтам та їх батькам, то ця відповідь емоційно доповниться словами «Вступ до вишу!» Це по-справжньому відповідальна пора, адже вдалий вибір навчального закладу для опанування омріяної професії – запорука міцних знань та надійної конкурентно-спроможності випускника на ринку праці для подальшої його реалізації у дорослому житті.

З 12 липня по всій Україні стартувала вступна кампанія: сотні, тисячі абітурієнтів прямують до вищих навчальних закладів подавати документи, здавати вступні випробування та сподіваються на своє зарахування на навчання.

Цьогоріч у Донецькому юридичному інституті МВС України вступна кампанія проходить відразу у двох регіонах: на Дніпропетровщині – у м. Кривому Розі і на рідній Донеччині – у м. Маріуполі. Про таку активність вишу-переселенця говорять ЗМІ обох областей. Пропонуємо Вашій увазі прес-огляд тематичних матеріалів, присвячених вступній кампанії в ДЮІ.

Інформаційний портал «Первый Криворожский»

ВСТУП 2017. ЗМІ про вступну кампанію в ДЮІ 1

 

Міський портал новин «Мrpl.City»

ВСТУП 2017. ЗМІ про вступну кампанію в ДЮІ 2

 

Міський портал новин «Мrpl.City»

ВСТУП 2017. ЗМІ про вступну кампанію в ДЮІ 3

 

 

Регіональна медіагрупа «Сігма»

ВСТУП 2017. ЗМІ про вступну кампанію в ДЮІ 4

 

Група зв’язків з громадськістю ДЮІ