Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Червень місяць для випускників вищих навчальних закладів та професійно-технічних училищ є по-справжньому гарячою порою, адже вони, не встигнувши оговтатись від складання держаних іспитів та захисту дипломних і курсових робіт, вже стикаються з однією із проблем дорослого життя – пошук місця роботи.

На превеликий жаль, реалії сьогодення не є сприятливими для молодого спеціаліст

а, який не має досвіду роботи. Проте державна політика та законодавство стоїть на захисті таких осіб.

ІІI Всеукраїнську науково-практична конференцію «Актуальні питання кримінального права та процесу» РОЗПОЧАТО! (анонс, фото) 1

Якими пільгами користується така категорія населення? Яку допомогу гарантує держава їм при пошуку роботи?... На ці та інші запитання дала вичерпні відповіді у прямому ефірі чергового випуску програми «Ракурс» на ТРК «Рудані»доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Донецького юридичного інституту МВС України, кандидат юридичних наук, доцент Ніколайченко Галина Михайлівна.

Пропонуємо до Вашої уваги повний огляд передачі «Ракурс» за участю Галини Михайлівни.

Колектив вишу-переселенця – Донецького юридичного інституту глибоко цінує дружні стосунки з медіа-партнерами, особливо приємно, що серед них ми заручені підтримкою ТРК «Рудани», співробітники, якої є частими гостями у стінах навчального закладу та у свою чергу запрошують представників ДЮІ до себе на гостини. Сподіваємось і надалі підтримувати такі теплі стосунки та розвивати подальшу плідну співпрацю на теренах Криворіжжя.

 

Група зв’язків з громадськістю ДЮІ МВС України