Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Вітаємо доцента кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз Донецького юридичного інституту, кандидата юридичних наук, доцента Коміссарову Наталю Олександрівну з Днем народження!

Шановна Наталю Олександрівно!

Прийміть наші сердечні поздоровлення і найкращі побажання з нагоди Вашого сьогоднішнього свята – Дня народження!

Ваша доля нерозривно пов’язана з Донецьким юридичним інститутом, адже саме тут за тривалі роки кропіткої роботи Ви повністю реалізували себе як інтелектуальний науковець, авторитетний начальник, колега, яку поважають усі співробітники нашого вишу, а також чарівна жінка, яка є люблячою мамою і коханою дружиною. Для багатьох з нас Ви є справжнім зразком для наслідування! Приємно усвідомлювати, що все це реалізувалося у нашій дружній родині, до якої Ви приєдналися, ставши курсантом Донецького училища міліції МВС України ще у далекому 1992 році. Ваш високий професіоналізм, цілеспрямованість, відповідальність та неоціненний досвід експерта, отриманий в практичних підрозділах Донеччини, стали запорукою глибокої поваги та симпатії до Вас усіх працівників, студентів, слухачів та курсантів рідного навчального закладу, за що були неодноразово нагороджені по заслугах відомчими відзнаками МВС України.

Шановна Наталю Олександрівно!

Буйним цвітом Ваша праця колоситься на ниві наукового потенціалу незалежної України. Зважаючи на повноту Вашого життєвого шляху, починань, ініціатором яких Ви завжди були, вкладів і глибокої віддачі своєї широкої душі в ім'я сьогодення, в ім'я науки, в ім'я поступального руху вперед, дозвольте побажати Вам міцного здоров'я і життєвих сил, радісних подій і звершень, бадьорості духу й краси. Хай доля й надалі збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням і радістю сьогодення. Невичерпної наснаги Вам у професійній діяльності на благо незалежної України, добробуту й родинного затишку.

 

З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Миколайович Бесчастний