Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Учора, 16 травня 2017 року у житті вишу-переселенця відбулася знакова історична подія. В урочстій обстановці мер міста Маріуполя Вадим Бойченко за участю слухачів курсів первинної професійної підготовки працівників поліції та науково-педагогічного складу навчального закладу передав ректорові інституту Віктору Бесчастному відповідні документи на будівлі, які розташовані за адресою: м. Маріуполь, вул. Луніна, 89 та вул. Нахімова, 7.

Наш інститут отримав своєчасну, якісну допомогу від громади м. Маріуполя, що стало черговим кроком з відновлення освітньо-наукової діяльності вишу на рідній Донеччині, оскільки підготовка фахівців для підрозділів патрульної поліції, кримінальної поліції, органів досудового розслідування, підрозділів превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Донецькій області, цивільних юристів є пріоритетним завданням Донецького юридичного інституту МВС України.

На заході були присутні представники місцевих ЗМІ, які висвітлити  цю подію на своїх офіційних сайтах. Пропонуємо до Вашої уваги прес-огляд:

M.News

Ми не одні: влада Маріуполя забезпечила ДЮІ двома будівлями. ЗМІ про подію 1

 

Cайт м.Маріуполя

Ми не одні: влада Маріуполя забезпечила ДЮІ двома будівлями. ЗМІ про подію 2

 

Інформаційне агенство «Острів»

Ми не одні: влада Маріуполя забезпечила ДЮІ двома будівлями. ЗМІ про подію 3

 

Група зв’язків з громадськістю ДЮІ