Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

За вікном настав травень, а це означає, що для цьогорічних випускників та вступника настала відповідальна пора – здача ЗНО. Позаду роки навчання, сотні годин підготовки, недоспані ночі і заучені до автоматизму правила та формули, прочитані твори класиків і сучасників, адже від якості отриманих шкільних знань залежать отримані в результаті тестування бали та подальша доля вступу абітурієнтів до омріяного вишу.

Актуальні питання ЗНО-2017 розкрив у прямому ефірі чергового випуску програми «Ракурс» на ТРК «Рудані» Олег Ендрексон, який запросив до своєї студії представника Донецького юридичного інституту МВС України – першого проректора інституту, доктора юридичних наук, старшого наукового співробітника, капітана поліції Єгора Назимка.

Пропонуємо до Вашої уваги повний огляд передачі «Ракурс» за участю Єгора Сергійовича.

УВАГА – ЕФІР! Перший проректор ДЮІ Єгор Назимко в гостях у ТРК «Рудана»

Колектив вишу-переселенця – Донецького юридичного інституту глибоко цінує дружні стосунки з медіа-партнерами, особливо приємно, що серед них ми заручені підтримкою ТРК «Рудани», співробітники, якої є частими гостями у стінах навчального закладу та у свою чергу запрошують представників ДЮІ до себе на гостини. Сподіваємось і надалі підтримувати такі теплі стосунки та розвивати подальшу плідну співпрацю на теренах Криворіжжя.

 

Група зв’язків з громадськістю ДЮІ МВС України