Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

28 січня 2017 року вперше у м. Кривий Ріг Донецький юридичний інститут МВС України провів масштабний виїзний профорієнтаційний захід – ІІ Фестиваль «День поліцейської та юридичної освіти». Відхід від традиційного проведення Дня відкритих дверей свідчить про пошук нових форм проведення іміджевих заходів, метою яких є визначення пріоритетності саме вищої юридичної освіти, професії правоохоронця для реалізації кар’єрних амбіцій сучасної молоді.

Фестиваль «День поліцейської та юридичної освіти» пройшов на території факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції інституту. Гостинні стіни адміністративного корпусу факультету, що розташований за адресою: м. Кривий Ріг, вулиця Співдружності, 92 а, зібрали багато охочих відвідати такий фестиваль. Окрім випускників шкіл м.  Кривого Рогу потужну делегацію представляли і старшокласники П’ятихатського району Дніпропетровської області.

Дуже приємно було побачити на цьому Фестивалі і наших давніх медіа-друзів, які вже вкотре є поважними гостями на різнопланових заходах, що систематично проводить колектив ДЮІ на теренах Криворіжжя. Їхня неабияка зацікавленість життям вишу-переселенця щоразу лунає у медіа-просторі яскравими фото- та відео репортажами, а також статтями на офіційних сторінках їхніх ЗМІ. Це завжди привертає увагу жителів міста та регіону та слугує формуванню позитивного іміджу навчального закладу системи МВС, що готує висококваліфікованих служителів Права і Законності на Дніпропетровщині.

Так, портал новин «Первый Криворожский» першим на своїх електронних шпальтах забезпечив повноцінний фоторепортаж та огляд заходу:

ІІ Фестиваль «Поліцейської та юридичної освіти» м.Кривий Ріг: ЗМІ про подію 1

Телерадіокомпанія «Рудана» та  Криворізької регіональної державної телерадіокомпанії «Криворіжжя» традиційно якісно і лаконічно висвітлили захід у телеефірах випусків новин та розмістили ці відеосюжети на своїх офіційних сайтах.

ТРК «Рудана»

ІІ Фестиваль «Поліцейської та юридичної освіти» м.Кривий Ріг: ЗМІ про подію 2

ДТРК «Криворіжжя»

ІІ Фестиваль «Поліцейської та юридичної освіти» м.Кривий Ріг: ЗМІ про подію 3

Колектив Донецького юридичного інституту МВС України висловлює всім медіапартнерам слова глибокої вдячності за висвітлення масштабного профорієнтаціного заходу ІІ Фестиваль «День поліцейської та юридичної освіти» у медіапросторі Криворіжжя, що вкорте доводить: ДЮІ надає насправді якісну юридичну освіту європейського рівня. Ми щиро сподіваємося на подальшу взаємодію та плідну співпрацю з Вами.

 

Група зв’язків з громадськістю ДЮІ МВС України