Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

В офіційній газеті Верховної Ради України опубліковано статтю про курсантів Донецького юридичного інституту  1

Вже вкотре Донецький юридичний інститут МВС України заручається медіа-підтримкою засобів масової інформації. Особливо приємним є той факт, що серед таких друзів-партнерів, є представники як місцевих і регіональних ЗМІ, так і центральних mass-media.

«Голос України» - потужне друковане видання Верховної Ради України, яке за свою багаторічну діяльність впевнено крокує в ногу з часом, висвітлюючи на своїх шпальтах останні події, торкаючись актуальних тем та злободенних проблем суспільства і країни. Неодноразово на сторінках цієї газети публікувалися і статті про Донецький юридичний інститут. Заручившись підтримкою і цього разу, 29 грудня 2016 в офіційній газеті Верховної Ради України «Голос України» завдяки сприянню провідного журналіста України, члена Національної спілки журналістів України, власного кореспондента газети «Голос України» Кущ Ліни Володимирівни було надруковано статтю під назвою «Курсанти вишу-переселенця зустрінуть Новий рік зі своїми родинами».

Пропонуємо до Вашої уваги ознайомитися з текстом публікації:

В офіційній газеті Верховної Ради України опубліковано статтю про курсантів Донецького юридичного інституту  2

Дана стаття додатково опублікована і на офіційному сайті «Голосу України».

В офіційній газеті Верховної Ради України опубліковано статтю про курсантів Донецького юридичного інституту  3

Курсанти, Вчена Рада, ректорат, науково-педагогічний склад і весь колектив Донецького юридичного інституту МВС України висловлює слова глибокої вдячності подяки головному редактору Голосу України Анатолію Горлову та журналісту Кущ Ліні за підтримку нашого навчального закладу у медіапросторі нашої Держави. Ми щиро сподіваємося на взаємодію та подальшу плідну співпрацю з Вами.

 

Група зв’язків з громадськістю ДЮІ МВС України