Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

14 листопада 2016 року у рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 Донецький юридичний інститут МВС України спільно з Державним підприємством «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних систем Міністерства охорони здоров’я України» у Головному корпусі вишу, який знаходиться за адресою м.Кривий Ріг, вул. Степана Тільги, 21, провели науково-практичний форум «Безпека на дорозі».

У роботі науково-практичного форуму взяли участь спеціалісти різних сфер діяльності, робота яких прямо чи опосередковано впливає на безпеку дорожнього руху. Це представники органів державної влади, місцевого самоврядування, Національної поліції, працівники освіти та медицини, науковці, практичні працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства, фахівці з підготовки водійських кадрів, серед яких регіональний представник Державного підприємства «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних систем Міністерства охорони здоров’я України» по Запорізькій області Мухо Андрій Олегович, начальник сектору патрульної поліції Криворізького відділу поліції ГУ НП в Дніпропетровській області, полковник поліції Панченко Микола Анатолійович, в.о. начальника Управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради Кріпак Тетяна Петрівна, завідувач громадської приймальні головного територіального управління юстиції у Дніпропетровської області Стельмах Іван Васильович.

Проведення науково-практичного форуму «Безпека на дорозі» не лишилася поза увагою ЗМІ. Матеріали про цей захід опубліковано на електронних сторінках наступних сайтів:

14 листопада на сайті Управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради;

Науково-практичний форум «Безпека на дорозі»: електронні ЗМІ про захід  1

15 листопада на сайті Управління державної автомобільної інспекції Дніпропетровської області ;

Науково-практичний форум «Безпека на дорозі»: електронні ЗМІ про захід  2

16 листопада на сайті Управління безпеки дорожнього руху;

Науково-практичний форум «Безпека на дорозі»: електронні ЗМІ про захід  3

17 листопада на Освітньому порталу Дніпропетровської області.

Науково-практичний форум «Безпека на дорозі»: електронні ЗМІ про захід  4

Актуальні проблеми, що обговорювалися на форумі викликали широкий інтерес до проведеного заходу серед спеціалістів галузі, які так чи інакше впливають на безпеку дорожнього руху, представників електронних ЗМІ та громадськості.

 

 

Науково-дослідна лабораторія з проблемних питань правоохоронної діяльності
спільно з
групою зв’язків з громадськістю ДЮІ МВС України