Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

ДЮІ у медіапросторі Дніпропетровщини: газета «Проспект Трубников» розповідає про діяльність вишу-переселенця на Криворіжжі 1

Дуже приємно, що Донецький юридичний інститут МВС України, який цьогоріч відзначає 55-ту річницю з Дня створення навчального закладу, з кожним днем заручається дієвою підтримкою з богу Міністерства внутрішніх справ, місцевої влади, громади та усіх не байдужих до долі вишу-переселенця.

Протягом двох років свого існування на теренах Кривого Рогу інститут не лише зберіг своє добре ім’я і традиції, а й активно відновлює свою діяльність, плідно працюючи й розвиваючись в усіх напрямках.

Не лишається така активність ДЮІ поза увагою представників ЗМІ – наших медіапартнерів, суттєва підтримка яких є необхідною нашому вишу саме зараз.

Так, сьогодні, 3 листопада, у газеті міста Нікополь «Проспект Трубников» завдяки дієвій підтримці головного редактора Дащук Олени Вікторівни та очолюваного нею колективу співробітників друкованого видання опубліковано статтю під назвою «Донецкий юридический институт: два года на Криворожье», у якій ректор, професор Віктор Бесчастний розповідає про життя вишу-переселенця після початку збройного конфлікту на Сході України в 2014 році.

…Це історія щоденної боротьби за збереження колективу працівників та студентів, історія яка наповнена успіхами та перемогами, розчаруваннями, сподіваннями та мріями на майбутнє.

Пропонуємо до Вашої уваги ознайомитися з текстом публікації:

ДЮІ у медіапросторі Дніпропетровщини: газета «Проспект Трубников» розповідає про діяльність вишу-переселенця на Криворіжжі 2

 

 

 

Група зв’язків з громадськістю ДЮІ МВС України