Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

В офіційному виданні центральних органів виконавчої влади України «Урядовий кур’єр» опубліковано статтю про звитяжний путь вишу-переселенця  1

2016 рік є визначним в історії Донецького юридичного інституту МВС України. 28 квітня 2016 року – 55 років з Дня заснування навчального закладу. За роки своєї історії навчальний заклад пройшов шлях становлення від школи міліції до одного з найпотужніших юридичних вишів нашої держави, де протягом 55 років на високому рівні здійснюється підготовка кваліфікованих правоохоронців та професійних юристів.

Зокрема, 28 жовтня 2016 в офіційній газеті центральних органів виконавчої влади України «Урядовий кур’єр» завдяки дієвій підтримці головного редактора видання Сергія Івановича Браги та очолюваного ним колективу журналістів опубліковано матеріали про Донецький юридичний інститут МВС України. У статті під назвою «Виш-переселенець: два роки на Криворіжжі» розповідається про нову сторінку в історії навчального закладу, яка започаткувала нову главу успіху і активного всебічного розвитку в літописі інституту.

Пропонуємо до Вашої уваги ознайомитися з текстом публікації:

В офіційному виданні центральних органів виконавчої влади України «Урядовий кур’єр» опубліковано статтю про звитяжний путь вишу-переселенця  2

Дана стаття додатково опублікована і на офіційному сайті «Урядового кур’єра».

Вчена Рада, ректорат, науково-педагогічний склад і весь колектив співробітників, курсантів, студентів та слухачів Донецького юридичного інституту МВС України висловлює слова глибокої вдячності головному редактору «Урядового кур’єра» Сергію Івановичу Бразі та очолюваного ним колективу журналістів за підтримку нашого навчального закладу і висвітлення освітньої діяльності інституту у медіапросторі та доведення інформації до населення про якісну юридичну освіту європейського рівня серед громадян України. Ми щиро сподіваємося на взаємодію та подальшу плідну співпрацю з Вами.

 

 

Група зв’язків з громадськістю ДЮІ МВС України