Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

В офіційній газеті Верховної Ради України опубліковано статтю про Присягу курсантів Донецького юридичного інституті 1

ДЮИ 55

Донецький юридичний інститут - єдиний з двох вишів-переселенців системи МВС зі Сходу України, який залишившись без матеріально-технічної бази, не припиняв своєї діяльності, забезпечивши освітній процес спочатку у Маріуполі, а згодом - у  Кривому Розі без жодного об'єкту власної інфраструктури. Це стало не лише новою сторінкою в історії Донецького юридичного інституту, а й новою главою успіху і активного всебічного розвитку в літописі навчального закладу.

2016 рік є визначним в історії Донецького юридичного інституту МВС України. 28 квітня 2016 року – 55 років з Дня заснування навчального закладу. За роки своєї історії навчальний заклад пройшов шлях становлення від школи міліції до одного з найпотужніших юридичних вишів нашої держави, де протягом 55 років на високому рівні здійснюється підготовка кваліфікованих правоохоронців та професійних юристів.

Дуже приємно, що в ювілейний рік, Донецький юридичний інститут, вперше після дворічної перерви, здійснив набір курсантів – майбутніх офіцерів Національної поліції, які є представниками багатьох регіонів нашої держави. Це сталося завдяки проведенню якісної системної профорієнтаційної роботи науково-педагогічного складу навчального закладу в рамках вступної кампанії «Абітурієнт-2016». Особливо приємно відзначити те, що не зважаючи на буремні події на Сході України серед курсантів Донецького юридичного інституту є представники Донецької та Луганської областей, які визначили для себе – служити народові України. І це без сумніву є приводом для гордості.

Насьогодні курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів Національно поліції пройшли «курс молодого бійця», одягли перші в своєму житті погони і дали клятву на вірність народові України.

Зокрема 27 жовтня 2016 в офіційній газеті Верховної Ради України «Голос України» завдяки дієвій підтримці провідного журналіста України, члена Національної спілки журналістів України, власного кореспондента газети «Голос України» Кущ Ліни Володимирівни опубліковано про статтю про церемонію складання присяги курсантами Донецького юридичного інституті МВС України під назвою «На вірність Українському народові: у Донецькому юридичному інституті першокурсники урочисто склали Присягу працівника Національної поліції».

Пропонуємо до Вашої уваги ознайомитися з текстом публікації:

В офіційній газеті Верховної Ради України опубліковано статтю про Присягу курсантів Донецького юридичного інституті 2

Дана стаття додатково опублікована і на офіційному сайті «Голосу України».

Курсанти, Вчена Рада, ректорат, науково-педагогічний склад і весь колектив Донецького юридичного інституту МВС України висловлює слова глибокої вдячності подяки головному редактору Голосу України Анатолію Горлову та журналісту Кущ Ліні за підтримку нашого навчального закладу і висвітлення такої знакової події в історії вишу у медіапросторі нашої Держави. Ми щиро сподіваємося на взаємодію та подальшу плідну співпрацю з Вами.

 

 

Група зв’язків з громадськістю ДЮІ МВС України