Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Вчора, 24.10.2016 року, професор кафедри спеціальних дисциплін та адміністративної діяльності Донецького юридичного інституту МВС України, доктор юридичних наук, доцент Олександр Юрійович Макаренко, був запрошений на прямий ефір ТОВ «Перший міський телеканал. Кривий Ріг» в передачу «Один на один».

Хоча даний телепроект присвячений висвітленню роботи депутатів районних та міської ради Кривого Рогу, Макаренко О.Ю., як депутат Криворізької міської ради розповів про свою професійну діяльність практикуючого юриста, адвоката та професійного викладача.

ДЮІ в медіапросторі Кривого Рогу: Олександр Макаренко про бренд висококласної юридичної освіти в ефірі «Один на один»

З вуст шановного гостя телеглядачі дізнались багато вичерпної інформації про розвиток правової школи міста. Під час спілкування особлива увага була приділена Донецькому юридичному інституту МВС України – справжньому бренду якісної вищої освіти з підготовки професійних юристів, який протягом двох років успішно здійснює свою діяльність на теренах Кривого Рогу.

Олександр Макаренко закцентував увагу глядачів на важливість відкриття Спеціалізованої вченої ради в інституті по захисту кандидатських дисертацій і зазначив, що нарешті в Кривому Розі і науковці у галузі права зможуть професійно зростати та реалізовувати свої наукові амбіції, адже на сьогоднішній день в Донецькому юридичному інституті є унікальна можливість готувати фахівців у галузі права з перспективою отримання дипломів «бакалавр права», «магістр права», а також захисту кандидатських дисертацій із спеціальностей 12.00.05 «Трудове право; право соціального забезпечення», 12.00.07 «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право».

Для детального ознайомлення пропонуємо вашій увазі переглянути запис ефіру, адже краще один раз побачити, ніж сто разів почути.

 

 

Група зв’язків з громадськістю ДЮІ МВС України