Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

14 жовтня у гостинному місті Кривий Ріг 100 курсантів Донецького юридичного інституту склали Присягу на вірність Українському народові. Всі вони були направлені з різних куточків України, серед яких – 17 першокурсників – це діти Донеччини.

Не лишилася ця святкова подія й поза увагою регіональних та місцевих ЗМІ. Серед медіапартнерів на святі були і репортери з Філії Національної телекомпанії України «Криворізька регіональна дирекція  «Криворіжжя», які оперативно висвітлили цю знакову подію у двох відеосюжетах випуску новин, а також підготували розгорнуті статті на сторінках свого офіційного сайту.

«Криворіжжя» про ДЮІ: медіапідтримка церемонії складання Присяги 1«Криворіжжя» про ДЮІ: медіапідтримка церемонії складання Присяги 2

Церемонія складання Присяги Національної поліції України першокурсниками ДЮІ

«Криворіжжя» про ДЮІ: медіапідтримка церемонії складання Присяги 3

Прес-конференція «Донецький юридичний інститут, виш-переселенець, готує правоохоронців сучасної моделі Національної поліції у м.Кривий Ріг»

«Криворіжжя» про ДЮІ: медіапідтримка церемонії складання Присяги 4

Курсанти, Вчена Рада, ректорат, науково-педагогічний склад і весь колектив Донецького юридичного інституту МВС України висловлює слова глибокої вдячності керівництву та колективу телекомпанії за участь у святковому складанні Присяги на вірність Українському народові першокурсниками нашого вишу та висвітлення освітньої діяльності інституту у медіапросторі Криворіжжя.

Ми щиро сподіваємося на взаємодію та плідну співпрацю з Вами.

 

Група зв’язків з громадськістю ДЮІ МВС України