Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

В офіційній газеті Верховної Ради України опубліковано статтю опубліковано статтю-інтерв’ю ректора Донецького юридичного інституту професора Віктора Бесчастного 1

2016 рік є визначним в історії Донецького юридичного інституту МВС України. 28 квітня 2016 року – 55 років з Дня заснування навчального закладу. За роки своєї історії навчальний заклад пройшов шлях становлення від школи міліції до одного з найпотужніших юридичних вишів нашої держави, де протягом 55 років на високому рівні здійснюється підготовка кваліфікованих правоохоронців та професійних юристів.

Зокрема 19 жовтня 2016 в офіційній газеті Верховної Ради України «Голос України» завдяки дієвій підтримці провідного журналіста України, члена Національної спілки журналістів України, власного кореспондента газети «Голос України» Кущ Ліни Володимирівни опубліковано інтерв’ю ректора Донецького юридичного інституту професора Віктора Бесчастного. У статті під назвою «Донецький юридичний інститут МВС України, виш-переселенець – два роки на Криворіжжі» розповідається про нову сторінку в історії навчального закладу, яка започаткувала нову главу успіху і активного всебічного розвитку в літописі інституту.

Дане інтерв’ю додатково опубліковано і на офіційному сайті «Голосу України».

Вчена Рада, ректорат, науково-педагогічний склад і весь колектив Донецького юридичного інституту МВС України висловлює слова глибокої вдячності подяки головному редактору Голосу України Анатолію Горлову та журналісту Кущ Ліні за підтримку нашого навчального закладу і висвітлення освітньої діяльності інституту у медіапросторі та доведення інформації до населення про якісну юридичну освіту європейського рівня серед громадян України. Ми щиро сподіваємося на взаємодію та подальшу плідну співпрацю з Вами.

В офіційній газеті Верховної Ради України опубліковано статтю опубліковано статтю-інтерв’ю ректора Донецького юридичного інституту професора Віктора Бесчастного 2

 

 

Група зв’язків з громадськістю ДЮІ МВС України