Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

З нагоди відзначення 55-річчя навчального закладу співробітники Донецького юридичного інституту МВС України в рамках Тижня безпеки дорожнього руху за підтримки ДП «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій МОЗ України», Відділу освіти і науки Криворізької міської ради ініціювали організацію та проведення серед школярів 1-4 та 5-7 класів міста Кривого Рогу конкурсу малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух».

16 вересня 2016 року під час відкритої «Єдиної виховної години» з безпеки дорожнього руху у Центрі дитячої та юнацької творчості «Дружба» співробітники науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності Донецького юридичного інституту МВС України організували виставку найкращих малюнків, підвели підсумки та оголосили переможців конкурсу. Усі призери отримали грамоти та цінні подарунки від Донецького юридичного інституту МВС України та ДП «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій МОЗ України».

Організований та проведений фахівцями лабораторії захід викликав жвавий інтерес з боку українських організацій, до напрямків діяльності яких входить забезпечення безпеки дорожнього руху, які на своїх сайтах розмістили інформацію про зазначену подію. Серед них:

1) сайт Управління безпеки дорожнього руху (розміщено інформацію «До профілактичних заходів «Увага! Діти на дорозі!» долучились і науковці (19 вересня 2016 року))

Інформація про конкурс малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух» розміщено на сайтах різних організацій 1

2) сайт Громадської організації «Товариство учасників руху» (м. Харків) (розміщено інформацію «Участь представників науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності у відкритій «Єдиній виховній годині» з безпеки дорожнього руху у Центрі дитячої та юнацької творчості «Дружба» (19 вересня 2016 року)).

Інформація про конкурс малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух» розміщено на сайтах різних організацій 2

3) сайт Відділу управління державної автомобільної інспекції в Дніпропетровській області (розміщено інформацію «До профілактичних заходів «Увага! Діти на дорозі!» долучились і науковці» (20 вересня 2016 року)).

Інформація про конкурс малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух» розміщено на сайтах різних організацій 3

4) сайт ГУ НП в Дніпропетровській області (розміщено інформацію «До профілактичних заходів «Увага!Діти на дорозі» (21 вересня 2016 року)).

Інформація про конкурс малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух» розміщено на сайтах різних організацій 4

5) сайт Державного підприємства «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій» МОЗ України (розміщено інформацію «Конкурс малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух» (21 вересня 2016 року))

Інформація про конкурс малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух» розміщено на сайтах різних організацій 5

6) сайт КЗ «Інноваційно-методичний центр» (розміщено інформацію Міська відкрита Єдина виховна година з вивчення Правил дорожнього руху «Діти – за безпечний рух» (21 вересня 2016 року)).

Інформація про конкурс малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух» розміщено на сайтах різних організацій 6

7) сайт «Освітнього порталу Дніпропетровщини» (розміщену інформацію «Міська відкрита Єдина виховна година з вивчення правил дорожнього руху «Діти – за безпечний рух» (26 вересня 2016 року).

Інформація про конкурс малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух» розміщено на сайтах різних організацій 7

Колектив науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності не припиняє активну правопросвітницьку роботу серед молоді Криворіжжя. У планах наших фахівців проведення профорієнтаційних заходів серед учнів загальноосвітніх шкіл м. Кривого Рогу, навчальних занять із знання Правил дорожнього руху, інтерактивної гри з курсантами І курсу ДЮІ МВС України «Хто хоче стати юристом?» та багато інших цікавих заходів, спрямованих на популяризацію професії юриста та безпечного поводження на автошляхах країни.

Інформація про конкурс малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух» розміщено на сайтах різних організацій 8
Інформація про конкурс малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух» розміщено на сайтах різних організацій 9Інформація про конкурс малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух» розміщено на сайтах різних організацій 10
Інформація про конкурс малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух» розміщено на сайтах різних організацій 11

 

Науково-дослідна лабораторія з проблемних питань правоохоронної діяльності
ДЮІ МВС України