Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

28 квітня 2016 р. виповнилося 55 років із дня заснування Донецького юридичного інституту МВС України. Історія, багаторічні традиції та досягнення Донецького юридичного інституту МВС України свідчать про те, що навчальний заклад є одним із провідних у сфері підготовки фахівців-юристів, правоохоронців та поліцейських в Україні. У складі Донецького юридичного інституту функціонує науково-дослідна лабораторія з проблемних питань правоохоронної діяльності. Протягом багатьох років основними напрямами діяльності науковців науково-дослідної лабораторії Донецького юридичного інституту є вдосконалення проектів нормативно-правових актів та підготовки рекомендацій щодо застосування законодавства у сфері автотранспортної безпеки. Іншим, не менш важливим, напрямом роботи лабораторії є проведення різноманітних тематичних тренінгів та програм професійного вдосконалення працівників різних служб та підрозділів поліції.

З нагоди відзначення ювілею навчального закладу розміщено інформацію про здобутки Донецького юридичного інституту МВС України в газеті «Закарпатський поліцейський» під назвою «Донецькому юридичному інституту МВС України - 55»

Сьогодні колектив науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності ефективно співпрацює з науковцями Закарпаття, з метою вирішення найгостріших проблем науки та практики у діяльності підрозділів Національної поліції України. Наполеглива робота науково-дослідної лабораторії спрямована на встановлення наукових зв’язків між вищими навчальними закладами й правоохоронними органами, що є відповідальними за стан правопорядку в державі.

Наші закарпатські колеги привітали Донецький юридичний інститут МВС України з 55-річним ювілеєм та Великодніми святами у газеті «Служити і захищати» від 28.04.2016 року, у статті «Донецькому юридичному інституту МВС України - 55».

Колектив науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності висловлює слова щирої вдячності т.в.о. начальника відділу комунікації ГУНП в Закарпатській області Галині Сернівка за плідну співпрацю та взаємодію.

 

 

Науково-дослідна лабораторія з проблемних питань правоохоронної діяльності ДЮІ