Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

2016 рік – особливий для колективу Донецького юридичного інституту МВС України. 28 квітня 2016 року наш навчальний заклад відзначатиме 55-річчя успішної діяльності на освітніх теренах України.

Сьогодні діяльність науково-дослідної лабораторії Донецького юридичного інституту – це яскравий приклад наполегливості, відповідальності та ефективної співпраці науки та практики у вирішенні найгостріших проблем діяльності підрозділів Національної поліції України.

З нагоди відзначення ювілею навчального закладу розміщено інформацію про здобутки Донецького юридичного інституту МВС України в газеті «Поліція Донеччини»

Водночас стрімкі процеси реформування правоохоронних органів, провідне місце серед яких посідають підрозділи Національної поліції, відповідальні за безпеку дорожнього руху, потребують напрацювання проектів нормативно-правових актів та підготовки рекомендацій щодо застосування оновленого, а також чинного законодавства у сфері автотранспортної безпеки.

Сьогодні колектив науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності успішно працює над вище окресленими завданнями. Провідні учені підрозділу виконують замовлення Національної поліції за різною тематикою.

У зв’язку з цим, співробітники науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності продовжують співпрацю з Головним управління Національної поліції в Донецькій області. В рамках співпраці чергова стаття про Донецький юридичний інститут МВС України на тему: «Науковці Донецького юридичного інституту разом із правоохоронцями розробляють впровадження в Україні системи автоматичної фіксації порушень», була розміщена в газеті «Поліція Донеччини».

Колектив науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності висловлює слова щирої вдячності начальнику відділу комунікації ГУ НП в Донецькій області, капітану поліції Шиман Наталії Олександрівні за плідну співпрацю та взаємодію.

 

Науково-дослідна лабораторія з проблемних

питань правоохоронної діяльності ДЮІ