Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Використання сучасних форм і технологій навчання, організація системи цілеспрямованого психологічного супроводу навчально-виховного процесу в Донецькому юридичному інституті дозволяє на високому рівні здійснювати підготовку майбутніх правоохоронців, формувати професійно направлених громадян України. Особлива увага приділяється процесу формування загальної культури і естетичних смаків майбутніх правозахисників. Процес виховання передбачає формування у курсантів світоглядної політико-правової, морально-естетичної культури, патріотизму, гуманізму, дисципліни, ініціативи, а також розвитку спорту. В цьому плані наш інститут може пишатися секцією гирьового спорту.

Це гуманний вид спорту, оскільки немає особових зіткнень, неприязні, агресивності як під час тренувань, так і під час змагань. Спортсмен змагається наодинці із залізом і, а в разі поразки, він звинувачує лише самого себе, таким чином відбувається саморозвиток та самовиховання особи. При цьому розвиваються такі якості, як цілеспрямованість, наполегливість, воля, витримка, самостійність, терпіння, врівноваженість. Отже, гирьовий спорт грає важливу виховну роль серед тих, хто займаються цим благородним видом спорту.

До збірної команди інституту входить представник слідчо-криміналістичного факультету Донецького юридичного інституту, курсант 413 навчального взводу рядовий міліції Емірвелієв Решат Джанбек-огли, який почав займатися гирьовим спортом на другому курсі під керівництвом колективу тренерів: старшого викладача кафедри СФП підполковника міліції Венжеги Р.О., старшого викладача кафедри спеціальних дисциплін факультету БДР капітана міліції Сасіка А. С. та заступника начальника курсу капітана міліції Гаражі Л. Ф.
Так, 19 січня 2013 року в м. Макіївці Донецької області в спортивному залі ДЮСШ №1 відбулося відкриття сезону 2013 року з гирьового спорту. Почалися змагання з поштовху з довгого циклу. Спортсмени боролися за путівки на Чемпіонат України в семи вагових категоріях. Вага спортивних снарядів складала 24 і 32 кг за вибором спортсмена. На виконання вправи спортсменам відводилося 10 хвилин. Переможець визначався за найбільшою кількістю підйомів. На цих змаганнях курсант слідчо-криміналістичного факультету Емірвелієв Решат Джанбек-огли у впертій боротьбі посів 3 місце.
Після цього він провів профорієнтацію серед молодих спортсменів і гостей змагань, розповідаючи майбутнім абітурієнтам про умови вступу  на навчання, матеріально-технічну базу, життєдіяльність закладу.

 

 

Курсант слідчо-криміналістичного факультету
Емірвєлієв Решат