Шановний Борис Володимирович!

У цей радісний, весняний день,прийміть найтепліші вітання з нагоди Вашого  свята – Дня народження!

Висловлюємо щире захоплення Вами як справжнім професіоналом своєї справи та багатогранною особистістю. Ви не тільки втілюєте у собі наполегливість, відповідальність, але й подаєте належний приклад найбільш видатних людей сучасності. Ви – людина, яка вміло поєднує у своїй професійній діяльності талант, волю та силу.

За час в правоохоронних органах зарекомендували себе позитивно як професійно грамотний, дисциплінований працівник, здатний виконувати поставлені перед Вами завдання. Ваш трудовий шлях розпочався з 1998року. У 2002 році закінчили з відзнакою Одеський інститут внутрішніх справ, факультет транспортної міліції.

Колектив вишу пишається Вами як гідним найкращої похвали випускником ад’юнктури нашого навчального закладу 2005 року.

Не лишилась поза Вашою увагою і наукова діяльність. Захистили дисертації за спеціальністю «конституційне право» на тему: «Конституційно-правовий статус корінних народів України». Кропітка та наполеглива праця, висока кваліфікованість, цілеспрямованість допомогли Вам досягати і наукових «висот» на царині юридичної науки.

У 2005-2008 роках викладали на кафедрі конституційного та міжнародного права Донецького юридичного інституту. У 2012 році захистили докторську дисертацію за спеціальністю «міжнародне право» на тему: «Програмне правове регулювання в сучасному міжнародному праві», у 2013 році отримали вчене звання професора. У 2015-2016 роках працювали завідувачем сектору Інституту законодавства Верховної Ради України та професором кафедри міжнародного права Міжнародного гуманітарного університету.

У 2006-2013 роках брали участь у діяльності ООН, МОП та ОБСЄ, присвяченій правам депортованих, корінних народів, етнічних меншин і захисту прав моряків як трудових мігрантів. Має практичний досвід правозахисної діяльності щодо захисту прав моряків, брав участь у розробці національного законодавства України про депортованих і про трудових мігрантів. Експерт ad hoc МОП, ОБСЄ, Ради Європи та Minority Rights Group International у низці проектів та наукових досліджень. Маєте більше ніж 200 наукових публікацій, зокрема понад 20 монографічних та 30 науково-методичних видань, що ще раз підкреслю Ваш професіоналізм.

З 2017 року є членом Наглядової ради Донецького юридичного інституту МВС України.

За Вашими плечима – багаторічний досвід і визнання. Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з Вами і досягти разом професійних висот. Бажаємо, щоб у Вашому житті зустрічались щирі та добрі люди, щоб будь-які Ваші ідеї та мрії втілювались у реальність.

Шановний Борис Володимирович!

Від щирого серця бажаємо, щоб Ваша життєва чаша була наповнена щастям, здоров’ям і любов’ю. Невичерпної енергії, стальної витримки та наполегливості, великих здобутків, а підґрунтям плідної професійної діяльності сімейне благополуччя та родинний затишок.Нехай разом з Вами по життю завжди йде натхнення та вдача! А від усіх життєвих негараздів захищає тепло та затишок родинної оселі.

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

 

Real time web analytics, Heat map tracking