Новини

Шановна Світлано Інванівна!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Незрівняна жіночність, професіоналізм, організаторські вміння – це ті Ваші риси, які стали запорукою професійних успіхів і життєвих перемог.

З 11 березня по 22 березня 2019 року в Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України проходили курси підвищення кваліфікації 25 патрульних поліцейських з Управління патрульної поліції в Донецькій області та Управління патрульної поліції в Луганській області. Це вже четвертий заїзд з початку року.

Сьогодні серед учнівської молоді надзвичайно загострилися проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одним проти одного.

Останніми роками визнано поширення в освітній практиці такого явища, як шкільний булінг. Булінг перекладається як хуліган, забіяка, задирака, грубіян, насильник визначається як утиск, дискримінація. Цей термін означає тривалий процес свідомого жорстокого ставлення (фізичного і психологічного) з боку дитини або групи до іншої дитини або інших дітей.

22 березня 2019 року факультетом № 2 інституту в місті Маріуполі було проведено День відкритих дверей під гаслом «Обираю ДЮІ – обираю своє майбутнє!» Особливістю профорієнтаційного заходу стало наближення його до умов вступу 2019 року де кожен потенційний абітурієнт міг дізнатися не лише загальні умови вступу, напрями освітньої діяльності вишу-переселенця, а і на практичних прикладах дізнатися як підготуватися до складання випробування з фізичної підготовки, проходження реєстрації на порталі кандидатів на навчання у заклади вищої освіти МВС України тощо.

19 березня доцентом кафедри цивільно-правових дисциплін факультету №3 ДЮІ МВС України Шеховцовою В.В. було здійснено профорієнтаційний візит до м. Нікополь, з метою ознайомлення школярів та працюючих осіб з правилами вступу до вишу у 2019 року та безпосередньою діяльністю вишу-переселенця.

21 березня другокурсники Донецького юридичного інституту МВС України з наказу начальника ІІ-го курсу факультету № І капітана поліції Владова Дмитра Володимировича провели профорієнтаційні роботи в різних частинах міста Кривого Рогу.

Відповідно до Державної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на період до 2020 року, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 року № 115, з метою вдосконалення фізичної підготовки й активізації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-мосової роботи особовий склад структурних підрозділів інституту активно залучається до різноманітних спортивних змагань.

Сьогодні, 22 березня 2019 року, у залі засідань Донецького юридичного інституту МВС України (Головний корпус, вул. Степана Тільги, 21) проходить засідання регіонального круглого столу молодих вчених «Гуманітарні студії в сучасному світі», присвячене проблемам і перспективам розвитку сучасного гуманітарного знання.

До цієї дати щороку під егідою Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні проводиться низка заходів, направлених на зменшення темпів поширення цієї інфекції, підвищення рівня обізнаності населення з заходами попередження туберкульозу. На сьогодні основним діагностичним заходом виявлення туберкульозу легенів на ранньої стадії є флюорографічне обстеження легенів.

Шановний Сергію Миколайовичу!

Прийміть наші найщиріші вітання в день Вашого Дня народження від колективу вишу-переселенця Донецького юридичного інституту МВС України!

Вам притаманні якості наполегливого та справедливого керівника слідчого управління, людини, яка уважно та чуйно ставиться до підлеглих, а Ваша кропітка та наполеглива праця, висока організованість і відповідальність стали запорукою заслуженого авторитету серед колег.

Real time web analytics, Heat map tracking