Новини

У цей святковий для Вас День прийміть найтепліші привітання з нагоди Дня народження Вашої дитини!

Народження дитини – важлива і щаслива подія в кожній родині. Приємна новина стає приводом для щирих теплих привітань.

Сьогодні, 22 січня 2019 року в країні відзначається 100-річчя Дня Соборності України.

У Металургійному раоні м. Кривого Рогу пройшла царемонія покладання квітів до памяті на честь бійців, які загинули під час виконання військового обовязку в зоні проведення антитерористичної операції на сході України біля меморіального комплексу виконкому районної у місті ради.

На сьогоднішній день у майбутніх абітурієнтів є не обмежена можливість вибору професій. Серед яких професія юриста по праву вважається однією з найшановніших.

Працівники кафедри цивільно-правових дисциплін факультету №3 провели профорієнтаційну зустріч зі слухачами Криворізького коледжу Національної металургійної академії України.

День Собо́рності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки йЗахідноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Офіційно в Україні День соборності відзначають з 1999 року.

22 січня у м. Маріуполі, як і по всій Україні проходять заходи, присвячені Дню Соборності та 100-чю Акту Злуки. Загальновідомо, що День Соборності – свято України, яке відзначають щороку в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 році у м. Києві. Сто років тому Акт Злуки символізував єднання українського народу, якій попередньо був поділений між різними імперіями. Політичним елітам різних українських земель вдалося об’єднатися в єдину соборну країну.

З нагоди Дня науки в Україні Мінстерство освіти та науки України запрошує взяти участь у щорічному Всеукраїнському фестивалі інновацій, який відбудеться 14-16 травня 2019 року.

Соборність українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на споконвічну мрію народу про власну незалежну, соборну державу та є інтегральним результатом складного і довготривалого процессу формування.

Фахова підготовка майбутніх правоохоронців – співробітників підрозділів кримінальної поліції Національної поліції України вимагає наявність якісних освітніх та практичних компетенцій у науково-педагогічних працівників за оперативно-розшуковим спрямуванням.

22 січня 2019  року, факультетом №1 Донецького юридичного інституту МВС України  організовано та проведено флешмоб  22 PUSH-UP CHALLENGE. У вказаному заході прийняли активу участь курсанти факультету на чолі із заступником декана факультету, майором поліції Шапарем Артемом Олександровичем, провідним фахівцем факультету, майором поліції Єрошкіним Миколою Володимировичем а також викладачем кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету, майором поліції Цурканом Олексієм Петровичем.

Відповідно до Плану проведення спільних заходів профорієнтаційного характеру з добору кандидатів на навчання до Донецького юридичного інституту МВС України у 2018/2019 навчальному році з метою забезпечення якісного набору кандидатів на навчання до нашого інституту передбачена взаємодія особового складу факультету № 2 з територіальними відділами (відділеннями) поліції ГУНП в Донецькій області.

Real time web analytics, Heat map tracking