Новини

18-19 січня 2019 року гандбольний клуб Донецького юридичного інституту МВС України провів чергову зустріч в рамках виступу в кубку України з гандболу серед жіночих команд. Цього разу суперниками наших дівчат стала більш іменита команда Спартак «Київ», яка наразі змагається в суперлізі – найпрестижнішій лізі українського гандболу.

Шановний пане Дмитре!

Від імені всього колективу Донецького юридичного інституту МВС України прийміть найтепліші вітання  в день Вашого Дня народження!

Багато років вірою і правдою Ви служили його величності Закону, відстоювали інтереси добра та справедливості, надійно захищали конституційні права та свободи українців. Під час свої службової діяльності на Донеччині ви докладали максимум зусиль, знань та досвіду для забезпечення зразкового громадського порядку в області. Ви завжди чесно й самовіддано підтримували суспільну злагоду, мир та спокій співгромадян. Ваша відданість справі, організаторські здібності, тверда життєва позиція здобули визнання й повагу серед колег та друзів.

11 та 12 січня у Краматорську з метою популяризації та розвитку боротьби самбо, підвищення спортивної майстерності, визначення найсильніших спортсменів та формування збірної команди Донецької області для участі у всеукраїнських змаганнях відбувся чемпіонат Донецької області серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку зі спортивного та бойового самбо. Загальне керівництво підготовкою і проведенням змагань здійснювалося управлінням фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації і відокремлений підрозділ Національної федерації самбо України «Донецька обласна федерація самбо НФСУ».

Фахова підготовка науково-педагогічного складу кафедр інституту вимагає постійного оновлення теоретичних знань та практичних умінь як у освітній так і у виховній діяльності. Указом Президента України від 18.05.2019 № 286 затверджена «Стратегія національно-патріотичного виховання». Національно-патріотичне виховання є важливим засобом громадянської освіти, в основу якої покладено ідеї зміцнення української державності як консолідуючого чинника розвитку суспільства, формування патріотизму та утвердження національних цінностей.

Хрещення Господнє — третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу, яке в народі має назву Йордан, або Водохреща. Православні та греко-католицькі християни відзначають його 19 січня, тому воно збігається зі святом Богоявлення. Однак, ці свята слід розрізняти.

11 січня 2020 року в м. Кривому Розі в парку імені Федора Мершавцева відбувся незвичайний легкоатлетичний забіг. Цього дня члени бігового клубу Running Atmosphere провели благодійний захід під символічною назвою «Чудо для Єгорки» направлений на допомогу криворізькому хлопчині Єгору Зубрилкіну, який хворий на гострий лімфобластний лейкоз (рак крові) та якому потрібна невідкладна допомога і 850000 гривень на лікування в Білоруському науково-практичному республіканському центрі дитячої онкології, гематології та імунології. Ця сума нажаль стала непосильною для батьків хлопчика і вони звернулися за допомогою до всіх небайдужих громадян, адже навіть будь які 10 гривень можуть допомогти врятувати життя дитини.

Сьогодні п'ять років як Донецький юридичний інститут МВС України через тяжку обстановку на Сході України передислоковано до Кривого Рогу Дніпропетровської області. Залишивши рідні домівки, найсучаснішу матеріальну базу, багату наукову бібліотеку, обладнані навчальні аудиторії та спортивні зали студенти, курсанти, науково-викладацький склад вимушені були кардинально змінити своє життя. Треба було перезавантажити діяльність інституту, надихнути на нове життя, на нові випробовування заради того, щоб бренд Донецького юридичного інституту ні на мить не втрачав свого авторитету у науковому та освітньому просторі України.

Відповідно до Плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Донецької обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України на 2020 рік у Маріуполі 17 січня на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України проходили обласні змагання з самбо.

Починаючи Новий 2020 рік у Донецькому юридичному інституті особлива увага звичайно приділяється учнівській молоді, яка обирає для себе шлях служіння українському народові у підрозділах Національної поліції України.

Шановний пане Василю!

Прийміть найщиріші вітання в день Вашого Дня народження від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

Авторитетний науковець, автор більш 200 наукових публікацій, людина з сильним плечем і добрим серцем. Ваш професіоналізм та наполеглива праця зробили вагомий внесок у розвиток юридичної освіти і психологічної науки. Завдяки Вашій участі у якості тренера-викладача з професіональної освіти різних категорій поліцейських відбувалось реформування Національної поліції України. Ваш трудовий шлях справжнім  прикладом  для наслідування, а відданість роботі в поєднані з життєвою мудрістю та особистими якостями забезпечили повагу колег та студентів.

Real time web analytics, Heat map tracking