Новини

Шановна пані Ніно!

Вітаємо Вас з Днем народження!

Ваша багаторічна, натхненна робота у сфері психологічного супроводження діяльності правоохоронців, дійсно відповідальна і необхідна в умовах сьогодення, коли кожного дня працівники сфери управління МВС самовіддано та відважно захищають права і свободи людей всієї України, вони й самі потребують комфортної діяльності та затишку в умовах своєї діяльності, тому саме психологічна служба, яку Ви очолюєте, забезпечує гарний психологічний клімат у колективах правоохоронних підрозділів та кожного співробітника особисто.

Сучасні фахівці-правоохоронці та юристи повинні володіти не тільки необхідною сумою фундаментальних і спеціальних знань, а й певними навичками творчого вирішення практичних завдань, постійно підвищувати свою кваліфікацію, швидко адаптуватися до мінливих умов. Усі ці якості необхідно формувати під час навчання у юридичному навчальному закладі. Виховуються вони через активну участь студентів та курсантів у науковій роботі, яка на сучасному етапі набуває все більшого значення і перетворюється в один із основних компонентів професійної підготовки майбутнього спеціаліста. Дуже популярною формою наукової роботи студентів та курсантів є їх участь у щорічних науково-практичних конференціях, що проводяться як в Донецькому юридичному інституті, так і в інших профільних навчальних закладах. Студентські та курсантські публікації мають важливу виховну мету: молодь бачить результати своєї праці, що викликає прагнення працювати ще більше і отримувати серйозні наукові результати, які могла б оцінити громадськість. Впровадження системи організації наукової роботи студентів та курсантів і інтеграція її з реальним навчально-виховним процесом сприяють формуванню таких якостей особистості як креативність, самостійність, ініціативність, мобільність, організованість та дисциплінованість.

Шановний пане Михайле

У цей святковий день висловлюємо щире захоплення Вами, як справжнім професіоналом своєї справи та багатогранною особистістю.

Наполеглива праця, чудові організаторські здібності та майстерність керівника сприяли Вашій блискучій кар’єрі, тому Вас як справжнього професіонала та блискучого державного діяча неодноразово призначали на особливо відповідальні посади України – голови обласних державних адміністрацій Тернопільщини та Львівщини, а Ваша яскрава та насичена кар’єра правоохоронця удостоєна посад як керівника ГУМВС цих областей й Полтавщини, так і посад у Міністерстві внутрішніх справ України де Ви обіймали посаду начальника Департаменту кримінальної міліції у справах неповнолітніх МВС України. Також визначним досягненням стало призначення Вас на посаду ректора Львівського державного університету внутрішніх справ у 2011 році, де протягом років діяльності Ви внесли значний вклад у розвиток відомчої освіти, а університет увінчався новими успіхами й досягненнями у діяльності закладів вищої освіти України.

Донецьким юридичним інститутом МВС України разом з Департаментом освіти і науки виконкому Криворізької міської ради, полком патрульної поліції в місті Кривий Ріг управління патрульної поліції в Дніпропетровській області Департаменту патрульної поліції та за підтримки мережі канцелярських магазинів «Акварель» з 15 вересня по 30 жовтня 2019 року серед учнів 1-4 та 5-7 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Кривого Рогу, а також вихованців закладів позашкільної освіти було проведено конкурс дитячих малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух».

Існує думка, що для кожної людини є своє місце на землі, кожна людина має своє покликання. Та, на жаль, це усвідомлює далеко не кожен… Про важливість вибору професії повчав і Сковорода, який вважав, що кожен повинен займатися своєю справою, тим, що йому до душі, до чого є хист, талант, даний Богом. Задача вибору професійного шляху, безумовно є дуже складною тому що потрібно врахувати багато даних, зокрема, свої інтереси, здібності, шляхи отримання професійної освіти, перспективи працевлаштування по отриманій спеціальності. Яку професію обрати – одне з головних завдань у житті кожної людини.  Щоб мати можливість зробити вибір, необхідно володіти інформацією.

Щодня в Україні відбуваються сотні дорожньо-транспортних пригод, багато з яких забирають життя людей. Постраждалими опиняються всі: водії, пасажири, перехожі. Регулярно з'являються повідомлення про страшні аварії. Невтішні показники і прогнози змушують задуматися про те, як убезпечити людей. На жаль, опинитися жертвою ДТП може кожен. Пішохід — особа, яка бере участь у дорожньому русі поза транспортними засобами і не виконує на дорозі будь-яку роботу. Регулярні прогулянки пішки важливі для здоров'я людини та довкілля.

Щорічно перед практично всіма випускниками шкіл України постає питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «До якого закладу поступити?», «Які іспити обрати?» та інші питання, що хвилюють не тільки дітей, а і їх батьків. Донецький юридичний інститут МВС України постійно допомагає майбутнім студентам та курсантам зробити правильний професійний вибір та надає школярам детальну інформацію про напрямки підготовки за обраним фахом, умови навчання та життя студентів та курсантів в інституті.

Шановний пане Сергію!

Від імені Вченої ради, науково-викладацького складу, працівників, курсантів, студентів, слухачів, ад’юнктів, аспірантів, докторантів Донецького юридичного інституту вітаємо Вас, шановний пане Сергію, з Днем народження!

З початку кар’єри Ви проявили себе успішним керівником, талановитою людиною, що за роки своєї діяльності зробив не аби який внесок у безпечні вулиці Кривого Рогу.

13 листопада 2019 року курсант Діана Потибня капітан жіночої гандбольної команди «ДЮІ-Кривий Ріг» відвідала Криворізьку міську раду для участі у сесії з нагоди привітання за зайняте 3 місце на чемпіонаті Європи серед юніорів.

11-12 листопада у конференц-залі готелю Хрещатик (м.  Київ) відбувся Міжнародний Конгрес з безпеки на транспорті. Конгрес проведено за ініціативи Київської міжрегіональної філії ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України у співпраці з Міжнародним благодійним фондом «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» та Моторним (транспортним) страховим бюро України.

Real time web analytics, Heat map tracking