Новини

Шановна пані Ірино!

У цей радісний день прийміть теплі вітання з нагоди Вашого Ювілею!

Ви  випромінюєте чуйність, працелюбність, скромність, творчість і любов – це ті прекрасні людські якості, які гармонійно поєднуються у Вашій кропіткій діяльності. 

Ваша енергійність і багаторічна плідна праця у поєднанні з неоціненним досвідом керівної роботи кожного дня забезпечує повноцінну навчально-методичну діяльність «Академія поліції» Донецького юридичного інституту, що спрямована на підготовку висококваліфікованих працівників для підрозділів Національної поліції України.

Благословен тот, кто нашел дело в жизни.

© Карлейль Томас

Кожна людина повинна відбутися в житті…

Щасливий той, хто знайшов себе і, ясна річ, відчув себе унікальним у цьому світі. Такі Люди завжди натхненні тим, що роблять, усвідомленням власної необхідності для колективу, частиною якого є, для суспільства взагалі.

З часів заснування бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України періодичні видання були невід’ємною складовою частиною загального фонду.

Сьогодні у читальних залах бібліотеки організовано відкритий вільний доступ до друкованих періодичних видань.

14 липня 2019 року на телеканалі ТРК «Рудана» вийшла передача «Постфактум» , в якій  доцент кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз факультету № 1, к.ю.н., доцент Андрій Данилевський розповів про критерій статетової зрілості, про вік відповідальності у кримінальному законодавстві, фахівець відділу комунікації та міжнародних зв’язків Римма Юрченко – щодо наслідків психологічної травми дітей, які стали жертвами насильства у сім`ї.

15 липня курсанти третього курсу факультету №1 Донецького юридичного інституту МВС України приступили до практики у відділеннях поліції м. Кривий Ріг.

Шановний пане Владиславе!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Колектив Донецького юридичного інституту гордиться Вами як випускником, який отримавши багаторічний досвід викладацької діяльності, наразі продовжує працювати на благо рідної Alma Mater у Маріупольському центрі первинної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України.

Шановна пані Анно!

У цей радісний день прийміть теплі вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Колектив Донецького юридичного інституту щиро пишається Вами. Ваша доля тісно пов’язана з вишем-переселенцем уже протягом багатьох років. Ми вдячні Вам за те, що Ви лишилися нашим працівником і самовіддано продовжуєте працювати за для розвитку і процвітання рідного закладу вищої освіти.

З 10 липня 2019 року на факультеті № 2 Донецького юридичного інституту МВС України стартувала вступна кампанія. Це перша вступна кампанія факультету № 2 щодо набору на навчання.

Шановна пані Ліліє!

Прийміть наші найщиріші вітання в день Вашого Дня народження від колективу вишу-переселенця Донецького юридичного інституту МВС України!

Ваша праця на ниві медицини у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції»  заслуговує на щиру сердечну подяку.

Відповідно до навчального плану з підготовки майбутніх офіцерів поліції передбачено по завершенню навчального року проходження курсантами практики. Курсанти 2-го курсу проходили навчальну практику у своїх комплектуючих підрозділах. Так у взаємодії з територіальними підрозділами поліції курсанти 206-го та 207-го навчальних взводів проходили навчальну практику у підрозділах поліції Донецької, Луганської та Чернівецької областях.

Real time web analytics, Heat map tracking