Новини

Залишається зовсім мало часу для того, щоб учні 11-х класів могли зробити свій остаточний професійний вибір. З метою розширення контингенту курсантів і студентів, а також для популяризації діяльності Донецького юридичного інституту МВС України на теренах Донецької та інших областей України, кафедра гуманітарних дисциплін започаткувала серію публікацій про ДЮІ в засобах масової інформації.

Scientia est potentia

За ініціативи кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз факультету № 1 та провідного фахівця факультету № 1 капітана поліції Олександра  Миронова, були поведені додаткові лекційні заняття для курсантів 3-го та 4-го курсів факультету № 1. Додаткові лекції мали на меті більш поглиблене вивчення курсантами кримінального та кримінального процесуального законодавства щодо впровадження інститутів «кримінальний проступок» та «дізнання як форма досудового розслідування».

Захист прав дітей є пріоритетним напрямом діяльності підрозділів Національної поліції України. Статтею 5 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей» визначені повноваження підрозділів Національної поліції щодо захисту прав дітей. Пріоритетом даної діяльності є проведення роботи, метою якої є запобігання втягнення дітей у злочинну чи іншу антигромадську діяльність, вчинення правопорушень та злочинів дітьми чи відносно дітей. Отже правоосвітня робота серед осіб, які не досягли повноліття є актуальною на сучасному етапі.

12 лютого 2020 року в актовій залі «Академії поліції» в рамках проведення «Університету культури» відбулась зустріч з громадським та політичним діячем, народним депутатом України VII скликання, колишнім радником Голови СБУ, кандидатом політичних наук Юрієм Михальчишиним, який до речі є офіцером батальону «Азов»  та заступником командира ОБСП «Азов» НГУ по роботі з особовим складом Святославом Паламар позивний «Калина».

20 лютого - в День пам'яті героїв Небесної Сотні - в драматичному театрі м. Маріуполя відбудеться прем'єра першої в Україні постановки за п'єсою сучасного українського драматурга Неди Нежданої «Maidan inferno». Режисер і сценограф Анатолій Левченко. В рамках проекту «Інститут культури» до факультету № 2 ДЮІ завітав колектив Донецького академічного обласного драматичного театру м. Маріуполя з анонсом зазначеної вистави. Актори театру пред’явили на суд глядачів, якими явились курсанти факультету, фрагмент зазначеної вистави, яка полонила серця своїм  цікавим жанром - містерією. П'єса була написана в 2014 році. Вона актуальна за своїм змістом, незвичайна за формою і дуже цікава за своїм жанром.

Заняття у Донецькому юридичному інституті не обмежуються стінами аудиторій. Іноді заняття проходять у досить незвичних місцях. Так, курсанти 3-го курсу в рамках проведення практичного заняття з «Криміналістики» на чолі з доцентом кафедри юридичних дисциплін, кандидатом юридичних наук Ольгою Ковальовою завітали до відділення судово-медичної експертизи.

Справді, профспілку Донецького юридичного інституту МВС України можна порівняти з великою, дружньою сім’єю. Створюється та функціонує на засадах спільності інтересів, для задоволення загальних потреб, утворення дружнього колективу та прояву турботи про його членів.

Без правопорядку і законності цивілізованого суспільства не побудувати. Дану істину зрозуміли ще на початку державотворення.

Існує багато професій,  представники яких стоять на охороні закону, але однією з головніших і складних вважають професію слідчого.

Щорічно 15 лютого планета відзначає Всесвітній день онкохворої дитини (International Childhood Cancer Day). Основною метою цього дня є привернення уваги громадськості до дітей, що страждають від онкологічних захворювань. Засновником дня виступила Всесвітня конфедерація батьків дітей, хворих на рак (ICCCPO) в 2001 році.

Освітня програма залучення курсантів до патрульній поліції України «курсант-слухач заочної форми навчання» (2+1) вже не в перший раз показує свою ефективність. Колишній курсант Донецького юридичного інституту МВС України Михайло Гергель, а з серпня 2019 року – поліцейський, що проходить службу у батальйоні управління патрульної поліції в Луганській області Департаменту патрульної поліції, а саме у м. Сєверодонецьк, де він вже впевнено крокує до визнання у майбутньому як високопрофесійного правоохоронця, адже набуті в інституті теоретичні та практичні навички вже дали змогу Михайлові, за пів року проходження служби у практичному підрозділі патрульної поліції, провести 8 затримань злочинців та розкрити 7 злочинів.

Real time web analytics, Heat map tracking