Новини

13 вересня 2019 року на базі навчально-виховного комплексу факультету № 1 Донецького юридичного інституту за адресою: вул. Співдружності 92а, відбувся випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації.

До вишу прибули патрульні поліцейські з  Управління патрульної поліції Черкаської та Кіровоградської областей Департаменту патрульної поліції у кількості 26 осіб.

Свято День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня. Офіційно засновано в 1994 році. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності.

Традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня (Указ президента від 29 червня 1994 року № 340/94).

Традиційним є святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні, яке припадає на другу суботу вересня (Указ президента від 29 червня 1994 року № 340/94). В цьому році, означене свято припадає на 14 вересня. Насиченим видався суботній день, різноманітні спортивні заходи проходили в Донецькому юридичному інституті.

14 вересня м. Авдіївка Донецької області відзначила свою 241 річницю. З нагоди Дня міста в Авдіївці проводилися урочисті заходи. Так з нагоди свята на площі біля Палацу культури, техніки і спорту Авдіївського коксохімічного підприємства розгорнули свою діяльність різні локації та тематичні виставки.

Шановний пане Олександре!

Прийміть щирі вітання в день Вашого Дня народження!

Ви – людина, яка вміло поєднує у своїй професійній діяльності талант педагога й наставника. Цілеспрямованість, відданість справі, компетентність і почуття обов’язку – це ті риси Вашого характеру, які є запорукою щирої поваги колег та друзів.

Шановна пані Галино!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з 55-річним Ювілеєм від Дня народження!

Ви – людина, яка вміло поєднує у своїй професійній діяльності талант, волю та силу. Безперечно, доля щедра до Вас, вона подарувала Вам – високий інтелект, красу, наполегливість, рідкісний талант підтримувати та вести за собою інших.

В ці вихідні в місті Львові пройшов відкритий "Кубок Лева" з гандболу серед жіночіх команд. Гандбольна команда дівчат «Кривий Ріг -ДЮІ» подарували нам ще один привід для радості та гарного настрою здобувши друге місце на турнірі.

Шановний пане Олександре!

У цей святковий для Вас день прийміть найтепліші привітання з нагоди Вашого Дня народження!

Ваша невичерпна енергія, працелюбність, мудрість та вольовитість у поєднанні з відкритістю та людяністю насправді вражають.

Без сумніву властиві Вам високе почуття відповідальності, вмілі організаторські здібності, наполегливість у досягненні поставлених цілей, почуття обов'язку, честі і справедливості – це якості, які зумовили Ваш твердий авторитет  як справжнього фахівця своєї справи.

Свято День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня, було офіційно засновано в 1994 році. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності. Фізична культура і спорт є потужним інструментом сприяння миру, терпимості та взаєморозуміння. Його цінностями є робота в команді, справедливість, дисципліна, повага до супротивника і правил гри. Підтримка фізичної форми є одним з основних завдань для всіх курсантів, майбутніх поліцейських. Таким чином, з самого початку свого навчання в інституті курсанти повинні вдосконалюватися і розвиватися фізично. Цьому питанню приділяється велика увага з боку керівництва інституту та педагогічного складу, створюються всі умови для фізичного розвитку курсантів та студентів.

Шановна пані Катерино!

У цей радісний  для Вас день прийміть найтепліші привітання з нагоди Вашого Дня народження!

Найвищий професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Вам досягти значних успіхів у Вашій діяльності.

Real time web analytics, Heat map tracking