Новини

21.05.2019 року за ініціативи завідувача кафедри господарсько - правових дисциплін Кадали В.В. та завідувача кафедри державно – правових дисциплін та міжнародного права  Куракіна О.М. доцентами кафедр Гузенко О.П. та  Павліченко Є.В. було проведено профорієнтаційні рейди з метою популяризації освітянських послуг Донецького юридичного інституту МВД України. Профорієнтаційні рейди передбачали зустріч з фахівцями Криворізького районного суду Дніпропетровської області, з правниками Освітньо-культурного центру національних меншин,  з фахівцями  відділу управління соціального захисту населення та  відділу фінансове управління Криворізької районної державної адміністрації.

Шановна Валентино Леонтіївно!

Прийміть найсердечніші вітання з нагоди Вашого 65-річного Ювілею від Дня народження!

Ваша професія є однією з найдавніших і найбільш затребуваних у світі. Кухарем може бути кожен, хорошим кухарем - тільки обрані. Ви – Людина, яка присвятила цій професії своє життя, даруючи людям радість приготованих Вами запашних страв.

У період з 16 по 19 травня представники факультету № 2 інституту у складі делегації поліції Донеччини прийняли участь у заходах до Дня Європи на Чернігівщині. Десять курснтів-дівчат факультету у складі ансамблю барабанщиць якісно презентували наш інститут під час творчих та культурно-масових заходів. Попередньо протягом декількох місяців передували репетиції та перші творчі виступи у м. Маріуполі. А в травні на запрошення облдержадміністрації Чернігівської області на Чернігівщину завітала делегація з Донеччини.

Перший день нашого перебування у місті Кошице запам’ятався нам теплим прийомом керівництва організації FEMAN, Едуардом Бурашем

В перший день нас ознайомили з містом Кошице, та показали де ми будемо знаходитись протягом п’яти днів. Також ввечері ми прибули на зустріч із мером міста та його заступником, на якій вони привітали нас із початком форуму «Дні України в Кошице 2019».

Наукова робота є невід’ємною складовою навчального процесу професійної підготовки майбутнього спеціаліста у закладі вищої освіти. Здійснюється наукова робота через  участь  курсантів та студентів у щорічних науково-практичних конференціях, круглих столах різного рівня. Першим етапом підготовки  курсантів та студентів до участі у наукових заходах є робота у гуртах та секціях, що функціонують у Донецькому юридичному інституті. На кафедрі іноземних мов здійснюється робота  наукової  секції «Наукова стаття іноземними мовами», яка має на меті ознайомити студентів та курсантів із основними характеристиками щодо написання та оформлення  наукових статей та тез доповідей для участі у науково-практичних заходах.

Для Донецького юридичного інституту, як переміщеного навчального закладу, є дуже важливим проведення освітнього процесу за всіма напрямками та з різними категоріями не тільки цивільних осіб, а й військовослужбовців, поліцейських. Одним з видів освітянської діяльності є курси підвищення кваліфікації – це навчання, направлене на підтримку і удосконалення професійного рівня, знань і умінь фахівців певної галузі.

Ментальне здоров'я курсантів, підтримка сприятливих психологічних умов для їх навчання - це головне завдання відділення психологічного забезпечення інституту.

В рамках пілотної програми Healthy Challenge на черзі проведення заходу по знайомству курсантів з такими психічними явищами людини як: депресія, стрес і агресія, а також вони будуть ознайомлені з механізмами саморегуляції в цих психічних станах.

ДЮІ як виш-переселенець, неодноразово доводить своїми досягненнями і здобутками, не тільки якість у наданні і навчанні кваліфікованих поліцейських і юристів, а також  спортивними результатами. Доказом цього є створення жіночої гандбольної команди « ДЮІ - Кривий Ріг». Розпочавши свою спортивну  кар’єру у 2018 році, Ви пройшли шлях від команди дебютанта до бронзового призера Вищої ліги України серед жіночих команд у 2019 році.

17 травня 2019 року на базі тиру Саксаганського ВП відбулись перші відкриті змагання зі стрільби з пістолета за правилами МКПС серед курсантів Донецького юридичного інституту та поліцейських підрозділів поліції м. Кривого Рогу.

Ветеран - це почесне звання, в якому поєднуються такі важливі поняття, як патріотизм, самовідданість, професіоналізм, доброта і мудрість.

Real time web analytics, Heat map tracking