Шановний Миколо Нестеровичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!
 
Після закінчення Харківського юридичного інституту імені Ф.Е. Дзержинського за спеціальністю «Правознавство» Ви твердо вирішили присвятити своє життя юридичній науці, і вже в 2005 році успішно захищаєте дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук, а в 2010– на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук. 
 
Завдяки своїй самовідданій службі в органах внутрішніх справ України та неабиякій майстерності, під Вашим керівництвом було підготовлено ряд видань з історії міліції України та правової тематики.
 
Перебуваючи на керівних та відповідальних посадах, Ви отримали неоціненний досвід роботи, і натепер Ви очолюєте Міжрегіональну Академію управління персоналом – найбільший економіко-гуманітарний вищий навчальний заклад нашої Держави, в якому здобувають якісну освіту міжнародного рівня студенти не лише з України, а й з багатьох інших країн світу.
 
Ви дуже талановитий керівник, до того ж чудова людина, ваш багатий життєвий і професійний досвід, почуття відповідальності принесли заслужений авторитет як серед науковців, колег, так і серед студентів.
 
Особливо хочеться відмітити Вашу плідну наукову діяльність, адже Ви є автором понад 100 наукових робіт, в тому числі монографій: «Правова система України» (у співавторстві) та «Адміністративно-правове регулювання вищої освіти України». Як досвідчений науковець, Ви є членом редакційної колегії наукових журналів «Наукові праці МАУП», «Наше право», «Європейські перспективи», які включені до переліку наукових фахових видань України з юридичної науки.
Без сумніву Ваш яскравий життєвий та трудовий шлях, високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності активно сприяють руху України на шляху побудови демократичної держави європейського типу та отримали високу оцінку та повагу, за що Вас не однократно нагороджено багатьма відзнаками та медалями, серед яких медаллю ООН «За забезпечення миру на планеті», відзнака Президента України «Іменна вогнепальна зброя», медаль «За бездоганну службу», ІІ та ІІІ ступенів, відзнака МВС «Хрест Слави», Почесний знак МВС та іншими відомчими відзнаками і ювілейними медалями. 
 
Шановний Миколо Нестеровичу!
У цей по особливому святковий для Вас день від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, стальної витримки та наполегливості, великих здобутків. Хай усе задумане і заплановане буде успішно втілене в життя, а янгол-охоронець нехай завжди оберігає Вас від усіх невзгод і негараздів!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking