Донецький юридичний інститут МВС України

01 березня 2019 року, згідно плану-календаря проведення чемпіонатів ГО «Дніпропетровська обласна організація ФСТ «Динамо» України» за програмою комплексних змагань «Динаміада-2019» серед збірних команд об’єднаних колективів фізичної культури і спорту правоохоронних органів та рятувальних служб Дніпропетровської області, відбувся чемпіонат ФСТ «Динамо» з гирьового спорту.

Серед 15 команд силовиків взяла участь і збірна команда Донецького юридичного інституту з гирьового спорту. Змагання проходили за правилами Союзу гирьового спорту України у семи вагових категоріях з гирями вагою 32 кг у гирьовому двоборстві.

Після проходження обов’язкових процедур зважування, мандатної комісії та урочистого відкриття змагань розпочалися справжні баталії на гирьових помостах. За перемогу з нашими спортсменами традиційно боролися спортсмени Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, ГУ ДСНС та ГУ НП в Дніпропетровській області.

Розпочали виступ традиційно спортсмени-легковаговики.  Так в ваговій категорії до 68 кг курсант 301/16-го навчального взводу факультету № 1 рядовий поліції Святослав Гончаров виборов 2-ге місце.

Далі, у ваговій категорії до 73 кг чемпіоном став майстер спорту України з гирьового спорту викладач кафедри бойової та спеціальної фізичної підготовки майор поліції Леонід Гаража.

У наступній ваговій категорії до 78 кг перемогу здобув один із лідерів нашої команди фахівець факультету № 2 майстер спорту України міжнародного класу з гирьового спорту старший лейтенант поліції Станіслав Клименко.

Також в цій ваговій категорії майстер спорту України з гирьового спорту, курсант 203/17-го навчального взводу рядовий поліції Хоменко Владислав посів другу сходинку п’єдесталу.

У ваговій категорії до 85 кг чергову перемогу нашій команді приніс майстер спорту України з гирьового спорту фахівець відділення роботи з перемінним складом відділу кадрового забезпечення старший лейтенант поліції Євген Душкевич.

Далі у ваговій категорії до 95 кг, в якій змагалося найбільше спортсменів, у боротьбу вступив курсант 304/16-го навчального взводу факультету № 1 рядовий поліції Андрій Желудченко, який продемонструвавши високу витримку та волю до перемоги боровся до останнього та зупинився за крок до призової трійки посівши дуже високе четверте місце серед 11 гирьовиків.

У змаганнях важковаговиків  у ваговій категорії понад 95 кг ще одне золото для нашої команди здобув кандидат в майстри спорту України з гирьового спорту студент заочної форми навчання факультету № 3 Євгеній Пушкар.

У загальнокомандному заліку третє місце посіла команда Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області, друге – Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області і чемпіоном втретє поспіль стала команда Донецького юридичного інституту МВС України.

Збірна команда інституту з гирьового спорту, тренери та спортсмени щиро дякують ректорові інституту професору Бесчастному Віктору Миколайовичу  за допомогу та підтримку гирьовиків під час підготовки та відрядження на змагання та обіцяють і надалі радувати своїми гарними виступами колектив вишу-переселенця на змаганнях найвищого ґатунку.

Ми вітаємо наших спортсменів-гирьовиків з блискучим виступом на змаганнях, бажаємо їм міцного здоров’я, успіхів, впертості на тренуваннях та  натхнення на підкорення нових спортивних вершин.