Шановний пане Андреа!

У 2013 році Ви обійняли посаду Президента поліції міста Мюнхена та зробили значний внесок у боротьбу зі злочинністю. Ваш досвід роботи на різних посадах у підрозділах поліції Баварії, у тому числі керівником Департаменту захисту конституційних прав та кіберполіції Міністерства внутрішніх справ Баварії, дозволяє ефективно протидіяти екстремізму та іншим злочинам у місті Мюнхен.

Подальших вам успіхів у всіх справах, нових звершень, здійснення всіх задумів!

Користуючись нагодою, хочу відзначити, що позитивні результати співпраці між Донецьким юридичним інститутом та поліцією Баварії сприяли розвитку співробітництва, дозволило набути працівникам інституту європейського досвіду поліції Баварії та впровадити його у навчальний процес підготовки майбутніх правоохоронців.

Шановний пане Андреа!

У цей урочистий день, маю честь від колективу Донецького юридичного інституту МВС України та себе особисто привітати Вас з Днем народження!!!

Щиро бажаємо Вам щастя, міцного здоров’я, творчого натхнення, життєвого оптимізму та професійних успіхів! Нехай удача супроводжує Вас у всіх починаннях!

Ми завжди ради нашим зустрічам та чекаємо Вас у Донецькому юридичному інституті МВС України, який здійснює свою освітню та наукову діяльність у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області та місті Маріуполь Донецької області.

З повагою,

за дорученням колективу,

ректор Донецького юридичного інституту МВС України,

професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking