Як сьогодні працюється жінкам у поліції?  8 березня на прес-конференції та у прямому ефірі розповіла екс - оперуповноважений відділу карного розшуку, начальник відділу режимно-секретного та документального забезпечення ДЮІ МВС України майор поліції Вікторія Котова.

 Сучасні жінки активні та впевнені в собі. Бути жінкою в погонах - краса. Сьогодні в Національній поліції України несуть службу дуже багато представниць прекрасної статі. Кожен п'ятий співробітник МВС - жінка. Сьогодні жінка – не тільки любляча мати, добра господиня, турботлива дружина, але й справжній професіонал своєї справи. Сьогодні жінки – правоохоронці працюють на багатьох посадах і жалітися не звикли. А навпаки, виконують поставлені завдання, не рахуючись з особистим часом та втомленістю.

Жінки мають ряд особливих якостей. Вони, як правило, дуже відповідальні і дисципліновані, працьовиті і старанні, що допомагає їм швидко просунутися кар'єрними сходами. Присвячуючи себе в чоловічу професію, представниці слабкої статі в лавах правоохоронців працюють нарівні з чоловіками: нічні чергування з виїздами на місце злочину, затримання злочинців, допити. Але поза службою - вони милі й чарівні жінки.

«Варто пам’ятати, що Міжнародний жіночій день – це день солідарності жінок у боротьбі за рівні права – на освіту, роботу та право обирати і займатися саме тією діяльністю, до якою лежить душа. Так моя мрія розпочалася ще з дитинства, читаючи книгу пригод Васі Куролесова, як хлопчик допоміг міліціонерові розкрити шахрайство. Після цього я мріяла – та моя мрія здійснилася, стала курсантом Донецького юридичного інституту МВС України. Одна жіночка у колективі, і саме факт того, що я жінка відчувала підтримку від чоловіків. Щодня чоловіки йдуть пліч-о-пліч з нами, допомагають та підтримують».

Йдіть за своєю мрією, обирайте якісне навчання та гідну професію!

Бажаю Вам натхнення та нових перемог!

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків

ДЮІ МВС України

Real time web analytics, Heat map tracking