З метою реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2019 рік в Донецькому юридичному інституті МВС України організовано проведення Днів євроатлантичного партнерства.

В загальній бібліотеці організовано книжкову виставку «Євроатлантична інтеграція – шлях до демократії». Серед представлених матеріалів Щорічник «Зовнішня політика України», де надано комплексний аналіз зовнішньої політики України, ключових тенденцій та викладені прогнозні сценарії їх розвитку. У розділі «Безпековий вимір зовнішньої політики України» йде мова про програму Інтенсифікованого діалогу з НАТО, підписану у квітні 2005 року, про досягнення і втрачені можливості у відносинах Україна – НАТО.

«Зовнішня політика України» - таку назву має підручник, автором якого виступає Людмила Чекаленко, дипломат, доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, викладач Дипломатичної академії при МЗС України, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Інституту міжнародних відносин Київського національного університету. Однією з тем, порушених в роботі, є партнерство з НАТО: сьогодення й майбутнє.

Навчальний посібник «Міжнародно-правове регулювання миротворчої діяльності» Сергія Білоцького досліджує структуру органів ООН як універсальної організації, що здійснює миротворчу діяльність у практиці НАТО, міжнародно-правові основи функціонування Альянсу, трансформацію НАТО до проведення миротворчої діяльності.

Доктором історичних наук, професором Віктором Матвієнком та кандидатом політичних наук Артемом Сапаєм написано навчальний посібник «Україна в міжнародних організаціях: історія та сучасність», де одним з висвітлених питань є співробітництво України з НАТО.

Проблема розширення Північноатлантичного альянсу від часів «оксамитової революції» у Центральній Європі посідає надзвичайно важливе місце в світовій політиці. Ця думка розвинута в підручнику Анатолія Зленка «Зовнішньополітична стратегія і дипломатія України».

Також на виставці представлені інші матеріали, які тою чи іншою мірою дають роз’яснення створення, діяльності та перспектив євроатлантичної інтеграції України.

Колектив загальної бібліотеки

Real time web analytics, Heat map tracking