Донецький юридичний інститут МВС України

02 березня 2019 року у місті Запоріжжі відбувся V Меморіал генерал-полковника артилерії Збройних сил України двічі Героя Радянського Союзу Петрова Василя Степановича з гирьового спорту серед збірних команд Збройних сил України, правоохоронних органів, рятувальних та інших структур.  Генерал Петров дійсно є людиною-легендою, єдиним у світі офіцером, який воював у роки Другої світової війни проти німецько-фашистських загарбників без обох рук та який все своє життя присвятив українській армії та служінню українському народові.

І ось вже п’ятий раз поспіль небайдужими запоріжанами під керівництвом заслуженого майстра спорту України з гирьового спорту 15-разової чемпіонки та рекордсменки світу, почесної громадянки міста Запоріжжя Любові Олександрівни Черепахи було організовано цей чудовий турнір, в знак вшанування пам’яті видатного полководця в якому взяла участь і збірна команда Донецького юридичного інституту. Змагання проводилися за програмою двоборства з гирями вагою 24 кг. За перемогу крім силовиків боролися спортсмени з Донецької, Київської, Запорізької, Миколаївської, Харківської, Одеської, Дніпропетровської областей.

За результатами кропіткої та тяжкої боротьби на помостах наші гирьовики показали дуже гарні результати і посіли наступні місця:

- майстер спорту України рядовий поліції Владислав Хоменко – 1-е місце у ваговій категорії до 80 кг;

- майстер спорту України старший лейтенант поліції Євген Душкевич – 1-е місце у ваговій категорії до 90 кг;

- кандидат в майстри спорту України рядовий поліції Анастасія Устінова – 1-е місце у ваговій категорії до 70 кг;

- майстер спорту України майор поліції Леонід Гаража – 2-е місце у ваговій категорії до 70 кг;

- кандидат в майстри спорту України студент факультету № 3 Євген Пушкар – 3-е місце у ваговій категорії понад 90 кг;

- спортсменка першого розряду рядовий поліцій Анастасія Мураєва – 3-е місце у ваговій категорії понад 70 кг.

У загальнокомандному заліку збірна команда Донецького юридичного інституту посіла почесне друге місце випередивши команду Збройних сил України та поступившись команді Державної служби України з надзвичайних ситуацій всього три бали.

-Змагання пройшли на дуже високому організаційному рівні, наші спортсмени показали дуже високі результати, так Владислав Хоменко став абсолютним чемпіоном Меморіалу та отримав кубок абсолютного чемпіона, обновивши особистий рекорд у сумі двоборства. Також перемогою і гарним результатом відзначилися Анастасія Устінова та Євген Душкевич. Дуже приємно, що знову повертається у великий спорт беззаперечний лідер нашої команди, чемпіон світу з гирьового спорту майстер спорту України міжнародного класу старший лейтенант поліції Станіслав Клименко, який хоча і не потрапив до призової трійки, але показав дуже гарний результат і приніс важливі бали до скарбнички нашої команди.. Також слід відмітити непогані результати курсантів факультету № 1 Орищенка Анатолія, Марченка Ярослава та Кириченко Світлани, які встановили особисті рекорди та прогресують з кожним днем. Але на жаль сказався брак досвіду виступу на змаганнях наших початківців, які лише розпочали свій шлях у гирьовому спорті та не змогли побороти стартове хвилювання.  Крім того лише 01 березня наша команда виступала на чемпіонаті Дніпропетровської обласної організації ФСТ «Динамо» України, тому на її виступі склалася втома після вчорашніх змагань. Але ми не опускаємо руки і наступного року плануємо поборотися за перемогу та привезти красень-кубок до інституту -, коментує виступ наших спортсменів тренер збірної команди інституту з гирьового спорту Леонід Гаража.

Також спортсменами інституту було проведено широку профорієнтаційну роботу серед спортсменів, тренерів та гостей турніру з приводу вступу до Донецького юридичного інституту МВС України і надано декілька інтерв’ю регіональним та всеукраїнським телеканалам та іншим засобам масової інформації.

Збірна команда Донецького юридичного інституту з гирьового спорту і весь науково-педагогічний склад кафедри бойової та спеціальної фізичної підготовки щиро дякують ректорові інституту професору Бесчастному Віктору Миколайовичу за допомогу та підтримку гирьовиків під час підготовки та відрядження на змагання та вже розпочинають тренування і готуються до нових здобутків й перемог на славу рідного вишу.